reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny zaczynam się pakować do porodu. Termin na 27.12 więc jeszcze czas ale już powoli do walizki wrzucam. Pytanie, czy wy zabieracie więcej rozmiarów ubranie dla dziecka? Miałam zamiar tylko 56 ale teraz już trochę zgłupiałam czy nie wziąć jeszcze 62. Dajcie znać jak u was wygląda syt.
 
Dziewczyny zaczynam się pakować do porodu. Termin na 27.12 więc jeszcze czas ale już powoli do walizki wrzucam. Pytanie, czy wy zabieracie więcej rozmiarów ubranie dla dziecka? Miałam zamiar tylko 56 ale teraz już trochę zgłupiałam czy nie wziąć jeszcze 62. Dajcie znać jak u was wygląda syt.
Ja wrzuciłam ubranka 58 i 62, przecież jak będzie trochę za duże to nie problem😉 rękawek się zawinie😁
 
Dziewczyny zaczynam się pakować do porodu. Termin na 27.12 więc jeszcze czas ale już powoli do walizki wrzucam. Pytanie, czy wy zabieracie więcej rozmiarów ubranie dla dziecka? Miałam zamiar tylko 56 ale teraz już trochę zgłupiałam czy nie wziąć jeszcze 62. Dajcie znać jak u was wygląda syt.
To moja pierwsza ciąża, więc nie mam doświadczenia, ale spakowałam komplety w rozm. 56 i 62.
 
Dziewczyny zaczynam się pakować do porodu. Termin na 27.12 więc jeszcze czas ale już powoli do walizki wrzucam. Pytanie, czy wy zabieracie więcej rozmiarów ubranie dla dziecka? Miałam zamiar tylko 56 ale teraz już trochę zgłupiałam czy nie wziąć jeszcze 62. Dajcie znać jak u was wygląda syt.
Ja spakowałam trochę 56 i trochę 62. Ogólnie myśle ze warto poczekać na końcowe usg z ostatecznym pakowaniem bo to zależy jak lekarz określi wielkość dziecka. U mnie każe się nastawiać na poród 3-3,2 kg i jest raczej drobna wiec pewnie w tych 62 mogę ją zgubić, ale przez COVID wole mieć więcej w torbie w razie co. Łącznie mam chyba 5 kompletów i jeden na wyjście. W każdym mam body, pajaca dodatkowo chyba dwie pary spodenek i wiadomo skarpetki, niedrapki i czapki
 
Dziewczyny zaczynam się pakować do porodu. Termin na 27.12 więc jeszcze czas ale już powoli do walizki wrzucam. Pytanie, czy wy zabieracie więcej rozmiarów ubranie dla dziecka? Miałam zamiar tylko 56 ale teraz już trochę zgłupiałam czy nie wziąć jeszcze 62. Dajcie znać jak u was wygląda syt.
U mnie w szpitalu noworodki są ubieranie w szpitalne ciuszki 😐 Ale na Twoim miejscu bym wzięła oba rozmiary, nigdy nie wiadomo 😁
 
Ja spakowałam trochę 56 i trochę 62. Ogólnie myśle ze warto poczekać na końcowe usg z ostatecznym pakowaniem bo to zależy jak lekarz określi wielkość dziecka. U mnie każe się nastawiać na poród 3-3,2 kg i jest raczej drobna wiec pewnie w tych 62 mogę ją zgubić, ale przez COVID wole mieć więcej w torbie w razie co. Łącznie mam chyba 5 kompletów i jeden na wyjście. W każdym mam body, pajaca dodatkowo chyba dwie pary spodenek i wiadomo skarpetki, niedrapki i czapki
No właśnie wszytko przez ten covid człowiek musi myśleć mega na zapas. Czyli na wyjście też zabierasz bo na poacztku miałam plan że tatuś przywiezie jak po nas przyjedzie ale w tej sytuacji nawet nie wiem gdzie on będzie na nas czekać 🙄 a dla siebie rzeczy na wyjście też już będziesz miała?
 
No właśnie wszytko przez ten covid człowiek musi myśleć mega na zapas. Czyli na wyjście też zabierasz bo na poacztku miałam plan że tatuś przywiezie jak po nas przyjedzie ale w tej sytuacji nawet nie wiem gdzie on będzie na nas czekać 🙄 a dla siebie rzeczy na wyjście też już będziesz miała?
Tak, ze sobą będę miała komplet na wyjście tez taki cieplejszy, a kombinezon, czapkę i nosidełko przyniesie mąż do wypisu, jak będzie mógł to wejdzie jak nie to poda przez pielęgniarki
 
reklama
Do góry