reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
U mnie w szpitalu noworodki są ubieranie w szpitalne ciuszki 😐 Ale na Twoim miejscu bym wzięła oba rozmiary, nigdy nie wiadomo 😁
Przynajmniej masz problem z głowy jakie zabrać 😅 dziś byłam na usg mały waży 2750g mamy 36tc więc liczę ze będzie 56 cm miał dobre ale macie razie przezorny zawsze ubezpieczony wezme parę 62
 
Ja wzięłam i 56 i 62. Ale nie brałam tego jakoś bardzo dużo ponieważ liczę że w razie czego mąż przywiezie o każdej porze ( najwyżej dostarczy przez personel ).
Ja jestem spakowana w dwie torby i szczerze mówiąc nie wcisne tam nawet zapałki więc pewnie będę musiała jakaś podręczna dopakowac.
Rzeczy do wyjścia też nie pakuje - mąż mi przywiezie w tym samym dniu ( odłożę mu w domu żeby tylko zabrał ).
Przeraza mnie to 🙈
 
Ja z kolei pakuje tylko 62. Starsza córka urodziła się 57 więc rozmiaru 56, który miałam ze sobą już nie użyłam 😉 też się pakuję w walizkę i torbę i szczerze to nie wiem czy zapnę jedno i drugie ☹️
 
Ja spakowałam tylko 56, bo spodziewam się kruszynki. A jaki macie przygotowany zestaw na wyjście? Ja dalej się zastanawiam, ile powinno być warstw.
 
Ja wzięłam i 56 i 62. Ale nie brałam tego jakoś bardzo dużo ponieważ liczę że w razie czego mąż przywiezie o każdej porze ( najwyżej dostarczy przez personel ).
Ja jestem spakowana w dwie torby i szczerze mówiąc nie wcisne tam nawet zapałki więc pewnie będę musiała jakaś podręczna dopakowac.
Rzeczy do wyjścia też nie pakuje - mąż mi przywiezie w tym samym dniu ( odłożę mu w domu żeby tylko zabrał ).
Przeraza mnie to
🙈

Ja z kolei pakuje tylko 62. Starsza córka urodziła się 57 więc rozmiaru 56, który miałam ze sobą już nie użyłam 😉 też się pakuję w walizkę i torbę i szczerze to nie wiem czy zapnę jedno i drugie ☹️
Tylko to też rozmiar rozmiarowi nie równy zależy z jakiego sklepu.. Mam body z Auchan to są tyci a z hm wychodzą większe.
Pociesza mnie to że Wy też się do walizki nie mieścicie 🥴 jakoś mi raźniej 😅
 
Ja spakowałam tylko 56, bo spodziewam się kruszynki. A jaki macie przygotowany zestaw na wyjście? Ja dalej się zastanawiam, ile powinno być warstw.
Ja mam body z długim rękawem rajtuzki na to taki pajac-dresik, później do cieplejszego kombinezonu. A w foteliku mam taki otulacz/śpiworek który w aucie rozepne. Oczywiście czapka.
 
reklama
Do góry