reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Tylko to też rozmiar rozmiarowi nie równy zależy z jakiego sklepu.. Mam body z Auchan to są tyci a z hm wychodzą większe.
Pociesza mnie to że Wy też się do walizki nie mieścicie 🥴 jakoś mi raźniej 😅
Oj masz rację, te rozmiary to też różne. Ja mam śpiochy ze smyka 62 a wyglądają jak conajmniej 74🙈
 
reklama
A my wylądowaliśmy w szpitalu 😑
Przyspieszyłam o tydzień wizytę, poczułam jeden dzień ucisk na pachwinę plus znów spinanie brzucha wróciło częściej mimo brania magnezu i buscopanu.
Podczas usg dopochwowo wyszło, ze w 2 tygodnie szyjka z 35mm na 28mm (czyli jest wciąż ok jak na 35tc). Zamknięta także dobrze jest, ale główka strasznie nisko już ułożona, praktycznie gotowy do wyjścia już 😳 Poprosiłam o brzuszne usg by zobaczyć małego…wyszło, ze serce za wolno bije, spadło do lekko ponad 90. Pare razy mierzył, raz tylko skoczyło do 110 max 😕 Skierowanie na położnictwo i leżymy…Na razie ktg wychodzi dobrze, jutro będą wyniki moczu i krwi i nie wiem do dalej nas czeka. Co jakiś czas sprawdzane jest detektorem tętno młodego, wszystko ok na szczęście.
Martwi mnie ta główna nisko ułożona, podczas badania lekarze czują ją przez zamknięta szyjkę, boje się, ze napierając na nią w krótkim czasie zrobi rozwarcie a mamy jeszcze krótki czas do porodu 😕
Niby za 1,5 tygodnia ciąża będzie donoszona, ale cholera nie spodziewałam się niczego przed terminem wywoływania porodu 🙄
 
A my wylądowaliśmy w szpitalu 😑
Przyspieszyłam o tydzień wizytę, poczułam jeden dzień ucisk na pachwinę plus znów spinanie brzucha wróciło częściej mimo brania magnezu i buscopanu.
Podczas usg dopochwowo wyszło, ze w 2 tygodnie szyjka z 35mm na 28mm (czyli jest wciąż ok jak na 35tc). Zamknięta także dobrze jest, ale główka strasznie nisko już ułożona, praktycznie gotowy do wyjścia już 😳 Poprosiłam o brzuszne usg by zobaczyć małego…wyszło, ze serce za wolno bije, spadło do lekko ponad 90. Pare razy mierzył, raz tylko skoczyło do 110 max 😕 Skierowanie na położnictwo i leżymy…Na razie ktg wychodzi dobrze, jutro będą wyniki moczu i krwi i nie wiem do dalej nas czeka. Co jakiś czas sprawdzane jest detektorem tętno młodego, wszystko ok na szczęście.
Martwi mnie ta główna nisko ułożona, podczas badania lekarze czują ją przez zamknięta szyjkę, boje się, ze napierając na nią w krótkim czasie zrobi rozwarcie a mamy jeszcze krótki czas do porodu 😕
Niby za 1,5 tygodnia ciąża będzie donoszona, ale cholera nie spodziewałam się niczego przed terminem wywoływania porodu 🙄
Trzymaj się ❤️ Wszystko będzie dobrze!
 
A my wylądowaliśmy w szpitalu 😑
Przyspieszyłam o tydzień wizytę, poczułam jeden dzień ucisk na pachwinę plus znów spinanie brzucha wróciło częściej mimo brania magnezu i buscopanu.
Podczas usg dopochwowo wyszło, ze w 2 tygodnie szyjka z 35mm na 28mm (czyli jest wciąż ok jak na 35tc). Zamknięta także dobrze jest, ale główka strasznie nisko już ułożona, praktycznie gotowy do wyjścia już 😳 Poprosiłam o brzuszne usg by zobaczyć małego…wyszło, ze serce za wolno bije, spadło do lekko ponad 90. Pare razy mierzył, raz tylko skoczyło do 110 max 😕 Skierowanie na położnictwo i leżymy…Na razie ktg wychodzi dobrze, jutro będą wyniki moczu i krwi i nie wiem do dalej nas czeka. Co jakiś czas sprawdzane jest detektorem tętno młodego, wszystko ok na szczęście.
Martwi mnie ta główna nisko ułożona, podczas badania lekarze czują ją przez zamknięta szyjkę, boje się, ze napierając na nią w krótkim czasie zrobi rozwarcie a mamy jeszcze krótki czas do porodu 😕
Niby za 1,5 tygodnia ciąża będzie donoszona, ale cholera nie spodziewałam się niczego przed terminem wywoływania porodu 🙄
Trzyamj się! Wszystko będzie dobrze. Dobrze, że tam jesteś przynajmniej trzymają rękę na pulsie. Tak jak mówisz juz nie dużo zostało więc bez obaw! Może maluszek będzie już na święta z wami 🥰 odpoczywaj!
 
@Sylwestrowa trzymaj się Kochana , na pewno wszystko będzie dobrze. Całe szczęście że jesteś pod opieką i szybko reagujesz. Informuj nas
Na razie ktg nie pokazuje żadnych odchyleń…Boli w kroczu wiec nie wiem czy po super cudownym delikatnym jak diabli badaniu paluchami (😩) czy to główka małego tak napiera na kanał rodny. Czekamy na resztę wyników badan….Za oknem pięknie pruszy śnieg, u Was tez ?
 
Na razie ktg nie pokazuje żadnych odchyleń…Boli w kroczu wiec nie wiem czy po super cudownym delikatnym jak diabli badaniu paluchami (😩) czy to główka małego tak napiera na kanał rodny. Czekamy na resztę wyników badan….Za oknem pięknie pruszy śnieg, u Was tez ?
Biedna ☹️ ale dobrze że ktg w normie.
W Krakowie szaro i ponuro bez śniegu.
 
U nas pruszy, poczułam oddech świat na plecach :)
Dobrze że ktg w normie, jednak niepokojące z główką że już tak nisko .
Zastanawialiście się nad znieczuleniem ? U nas w szpitalu podobno zależy na kogo się trafi bo niektórzy nie dają "bo nie"
 
Przynajmniej masz problem z głowy jakie zabrać 😅 dziś byłam na usg mały waży 2750g mamy 36tc więc liczę ze będzie 56 cm miał dobre ale macie razie przezorny zawsze ubezpieczony wezme parę 62
Na razie ktg nie pokazuje żadnych odchyleń…Boli w kroczu wiec nie wiem czy po super cudownym delikatnym jak diabli badaniu paluchami (😩) czy to główka małego tak napiera na kanał rodny. Czekamy na resztę wyników badan….Za oknem pięknie pruszy śnieg, u Was tez ?
Na Warmii pięknie biało ❤️ Do tego jelonki biegają pod oknemwiec widoki mam piękne. Ostatnio po badaniu szyjki tez mnie kłuło :/
 
reklama
U nas pruszy, poczułam oddech świat na plecach :)
Dobrze że ktg w normie, jednak niepokojące z główką że już tak nisko .
Zastanawialiście się nad znieczuleniem ? U nas w szpitalu podobno zależy na kogo się trafi bo niektórzy nie dają "bo nie"
Jakie znieczulenie 😂 mój szpital nie ma tego w pakiecie. Gdyby było jasne, ze bym wziela
 
Do góry