reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ciezko opisac uczucie ktore mi towarzyszy. Troche stres, troche ulga, troche strach, radosc, ciekawosc, ekscytacja. Duzo roznych skrajnych emocji 😀 myslalam, ze to bedzie wrecz paraliz ze strachu ale nie jest az tak zle. Normalnie jem, mialam drzemke w dzien. Moze noc bedzie gorsza... trzymajcie kciuki! 💖 bo ja tu mam taki plan, ze maly gałgan sie pojawi w piatek, w poniedzialek idziemy do domu 😆 nie wiem jeszcze co na to moje dziecko ktore postanowilo zamknac do siebie drzwi bo bylo rozwarcie i sie zmylo 🤣
Trzymamy, trzymamy kciuki 😁 Daj znać z radosna nowina. Jednocześnie Ci zazdroszczę i współczuje, sama po sobie widzisz jaka to burza emocji 😊 Trzymaj się!
 
Ciezko opisac uczucie ktore mi towarzyszy. Troche stres, troche ulga, troche strach, radosc, ciekawosc, ekscytacja. Duzo roznych skrajnych emocji 😀 myslalam, ze to bedzie wrecz paraliz ze strachu ale nie jest az tak zle. Normalnie jem, mialam drzemke w dzien. Moze noc bedzie gorsza... trzymajcie kciuki! 💖 bo ja tu mam taki plan, ze maly gałgan sie pojawi w piatek, w poniedzialek idziemy do domu 😆 nie wiem jeszcze co na to moje dziecko ktore postanowilo zamknac do siebie drzwi bo bylo rozwarcie i sie zmylo 🤣
Oby poszło gładko i bez bólowo! Super że masz takie podejście to napewno pomoże! Życzę Ci przespanej nocy co byś miała dużo siły na jutrzejsze wyzwanie ❤️ czekamy na info
 
Miała już któraś z was syndrom wicia gniazda? Bo u mnie póki co nic takiego nie przychodzi. Wręcz przeciwnie nic mi się nie chce robić 😅
 
Ja czekalam, czekalam, czekalam. Termin porodu mi za dwa dni wypada ja dalej czekam 🤣 i chyba sie nie doczekam
No coś to jakaś ściema 😂
Ja też czekam na ten przypływ Energi! Oczywiście mam poszykowane dla dzidziusia itp ale bez przesady. Zrywać paneli i malować ścian nie miałam ochoty 😅😂
 
Ja tak samo, rzeczy dla malej na tip top i tyle. Nie wylizalam calego domu z kazdego paproszka kurzu. Nie czulam takiej potrzeby i nie czuje sie rowniez gorzej z tego powodu 🤣 noc ciezka, odsypialam w dzien. Ze szpitala poki co nikt nie dzwonil, wiec czekam...
 
Hej, ja dziś dostałam skierowanie na cięcie cesarskie. Mała ułożona jest nadal miednicowo. W przyszłym tygodniu Mam się zarejestrować w swoim szpitalu. Myślicie że można to zrobić telefonicznie, czy muszę się tam jednak pojawić? Wolałabym nie kontaktować się szybciej z zarazkami szpitalnymi😱
 
reklama
Ja tak samo, rzeczy dla malej na tip top i tyle. Nie wylizalam calego domu z kazdego paproszka kurzu. Nie czulam takiej potrzeby i nie czuje sie rowniez gorzej z tego powodu 🤣 noc ciezka, odsypialam w dzien. Ze szpitala poki co nikt nie dzwonil, wiec czekam...
Dokładnie też nie mam sobie nic do zarzucenia 😅
To czekamy na info 😊
 
Do góry