reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ale czuje, ze u Ciebie szybciej się coś zacznie samo 😊 Już Ci się skurcze na ktg piszą. A właśnie, co mówiła o tym?
Mówiła że szyjka nie wygląda jakby poród się zbliżał ;) o skurczach nic nie mówiła tylko żeby jeździć na ktg.
Mój synek od początku był duży :) ja myślę nawet że on jest starszy niż wynika to z OM bo nie wiem kiedy mogła być owulacja. Mniej więcej tylko.
Gdyby nie cholerna cukrzyca ciążowa to bym po terminie mogła sobie chodzić te 10 dni (czyli do 10 stycznia) a tak to trzeba się szybciej polozyc 😶
Czy tylko mój pierworodny tak naciska główka w kanał rodny, ze rozpiera mnie ból od krocza az po odbyt? 😣
Tak mnie też już odbyt trochę boli, coś na pewno naciska mocno bo ból jest okropny, aż taki paraliżujący.
To będziemy obie w święta leżeć 🙈
 
reklama
No proszę. Nic te dzieci same nie chcą wychodzić 😉 za dobrze mamy w tych brzuszkach. Mam nadzieję że samo Ci się zacznie i oszczędza Ci tego wywoływania
Może pocwicze na piłce czy coś ;) też bym wolała uniknąć tego balonika i podania oxy :( ale pocieszające jest to że mniej więcej wiem kiedy się urodzi 😂 i moja gin będzie wtedy więc to dla mnie duże wsparcie
 
Może pocwicze na piłce czy coś ;) też bym wolała uniknąć tego balonika i podania oxy :( ale pocieszające jest to że mniej więcej wiem kiedy się urodzi 😂 i moja gin będzie wtedy więc to dla mnie duże wsparcie
Ja się muszę właśnie mojego spytać jak dyżuruje w święta co tez się wbije w jego dyżur, może nie będzie mnie męczył jak nasze biedne koleżanki pare dni pod rząd podaniem oxy 🙁
Mój mały od początku był większy o przynajmniej tydzień i nagle w 8 miesiącu wyszło, ze jest mniejszy o tydzień. Nic z tego nie rozumiem, ale co tam…
Ja tez zacznę się gibać na piłce, rozkręcimy biodra co może będzie miednica mniej bolała
 
Może pocwicze na piłce czy coś ;) też bym wolała uniknąć tego balonika i podania oxy :( ale pocieszające jest to że mniej więcej wiem kiedy się urodzi 😂 i moja gin będzie wtedy więc to dla mnie duże wsparcie
Myślę że jak najbardziej ćwiczenia mogą pomóc. Myślę że możesz do pomocy zaangażować męża na nocne ćwiczenia 😊😎
 
Gdyby nie cholerna cukrzyca ciążowa to bym po terminie mogła sobie chodzić te 10 dni (czyli do 10 stycznia) a tak to trzeba się szybciej polozyc 😶
Czy tylko mój pierworodny tak naciska główka w kanał rodny, ze rozpiera mnie ból od krocza az po odbyt? 😣
Ja dziś taki ból poczułam głównie odbiło się to na pęcherzu. Akurat miałam w ręce miskę z pranie i prawie mi wypadła taki dziwne uczucie.
Nie wiem jak to dokładnie opisać ale też macie takie rozpulchnione krocze, waginę?
 
@Sylwia92 ohohooo, widzę, ze ktoś o seksie myśli 😁 zazdroszczę, mnie tak tam wszystko rozpiera, ze to ostatnia rzecz o jakiej myśle
Hehe no ja bym tak w głowie nawet miała ochotę ale ruszać mi się nie chce 😂😂
Mój mąż cały czas liczy na to że mały się urodzi w styczniu i już powiedział że na seks mogę liczyć od 01.01 nie wcześniej 😂😂
 
Ja dziś taki ból poczułam głównie odbiło się to na pęcherzu. Akurat miałam w ręce miskę z pranie i prawie mi wypadła taki dziwne uczucie.
Nie wiem jak to dokładnie opisać ale też macie takie rozpulchnione krocze, waginę?
Jop, mamy, mamy niestety.
Co do pęcherza to tak jak u mnie - główką napierają i to tez boli 🙄 rozpierające uczucie
 
Jop, mamy, mamy niestety.
Co do pęcherza to tak jak u mnie - główką napierają i to tez boli 🙄 rozpierające uczucie
Dziewczyny, u mnie mala leży na odwrót i serio, chyba lepsze to rozpieranie niż kopniaki z nienacka w pęcherz i nerwy kulszowe! To jest dopiero paraliż! Czasami mam wrażenie że mnie kopię po pośladkach od wewnątrz 😆
 
reklama
Do góry