reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
To moja pierwsza ciąża o która staraliśmy się 3 lata. Gdy zrobiłam test myślałam że to sen. Nadal nie mogę w to uwierzyć. Ale strasznie się boję, że będzie coś nie tak i nie uda się nam zobaczyć bijącego serduszka. Choć lekarz powiedział ,że patrząc na wyniki bety a termin okresu to rokuje bardzo dobrze bo podobno była wysoka.
 
Hej, chciałam się przywitać ♡ mam 29 lat (za kilka dni:p) , 2 ciążę za sobą i jednego synka w domu :) Maks w czerwcu skończy 3 lata i postanowiliśmy że to dobry czas na starania o bejbika ♡.
Do okresu zostały mi 4 dni ale ja już widzę cień cienia przynajmniej tak mi się wydaje:) mam nadzieję że za parę dni będę już pewna [||] drugiej kreski i będę mogła zostać u was na stałe:)
 
Hej 👋🏼😊 wczoraj i dzisiaj robiłam testy ciążowe i wszystkie pozytywne, według aplikacji termin na 9 grudnia 😊
Mam 26 lat, jednego syna 8 lat i jedno poronienie w listopadzie ciąży bliźniaczej w 12 tyg 😢
Po stracie robiłam badania i wyszło, że mam trombofilię wrodzoną.. Imomunolog zapisał mi na czas staran i ciąży zastrzyki z heparyną na rozrzedzenie krwi..
Mam nadzieję, że tym razem się uda ♥️
 
Dziewczyny wszystkim wam gratuluję 😘 jeśli mi się uda w tym cyklu będę miała termin w samo Boże Narodzenie. Nie wiem skąd mi się to brało ale od kąd mój obecny mąż mi się oświadczył i wtedy już zaczęliśmy na poważnie rozmawiać o rodzinie to wyobrażałam sobie że urodzę dziecko w 21. To ostatni dzwonek. Trzymajcie kciuki 😁
 
Witam wszystkie szczęśliwe dziewczyny😊moj termin przypadnie na 5.12 to moja trzecia ciąża lecz poprzednia to poronienie( samoistne)W domku mam 8 miesięczna córeczkę z lipca. los chciał mnie znów szybko uszczęśliwić wiec witam się z Wami mam nadzieje ze wszystkie szczęśliwie dotrwamy☺️
 
Cześć wszystkim! 🙂 Ku mojemu zdziwieniu wczoraj zobaczyłam na teście dwie grube krechy. 🙂 Byłam u lekarza i widac już nawet pęcherzyk. Dzisiaj rano robiłam badania, w tym betę. Bardzo się stresuję, to moja druga ciąża. Pierwsza straciłam w grudniu, serduszko przestało bic w 8 tygodniu. 😭 Mam ana dodatnie i hashimoto. Przyjmuje euthyrox, metypred, acard i arechin plus witaminy oczywiście. 🙂 Bardzo chciałabym zostać tu do grudnia... ❤️ Wstępny termin porodu to 5 grudnia. 🙂
 
reklama
Witam wszystkie szczęśliwe dziewczyny😊moj termin przypadnie na 5.12 to moja trzecia ciąża lecz poprzednia to poronienie( samoistne)W domku mam 8 miesięczna córeczkę z lipca. los chciał mnie znów szybko uszczęśliwić wiec witam się z Wami mam nadzieje ze wszystkie szczęśliwie dotrwamy☺️
Widzę jesteśmy w podobnej sytuacji😉 ja mam roczniaka w domu 😆 będzie ciężko, już szykuje zapasy żywności na okres mdłości 🤭 w poprzedniej ciąży byłam wyłączona z życia 2 miesiące, teraz nie będzie takiego komfortu 🤦 teraz mamy chyba dalsze ząbkowanie, próby chodzenia, próby brojenia 😆 jest ciekawie.
Do męża śmiałam się że pierwszy poród miałam na początku epidemii (13 marca 2020 - dodam że to był piątek 13, dzień wcześniej wprowadzili zakaz porodów rodzinnych) więc teraz następny będzie na koniec epidemii 😂 mam nadzieję że już wszystko będzie wyglądało spokojniej 😁
 
Do góry