reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny pierwsza beta 93, druga po 43h 334, boje się cieszyć az po dwóch poronieniach i na acardzie i clexanie 🤞
Rośnie dobrze 🙂 w drugiej ciąży miałam bardzo podobne wartości co Ty i mam córeczkę 3,5 roku... Teraz betę zrobiłam bardzo wcześnie (1 tydzień przed miesiączka) i miałam 9,5 po 48 h 62 więcej nie robię żeby się nie stresować... Czekam do badania, cały czas biorę Duphaston... Grunt to żeby się nie stresować ☺ cały czas sobie to powtarzam ☺
 
Rośnie dobrze 🙂 w drugiej ciąży miałam bardzo podobne wartości co Ty i mam córeczkę 3,5 roku... Teraz betę zrobiłam bardzo wcześnie (1 tydzień przed miesiączka) i miałam 9,5 po 48 h 62 więcej nie robię żeby się nie stresować... Czekam do badania, cały czas biorę Duphaston... Grunt to żeby się nie stresować ☺ cały czas sobie to powtarzam ☺
kiedy planujesz wizytę?
 
Cześć Dziewczyny,
Czy nieśmiało mogę do Was dołączyć :-)
Test ciążowy zrobiłam w środę 31.03, bo 5 dni spóźniał mi się okres, a tu dwie kreseczki. Trochę boję się cieszyć, bo staraliśmy się rok. Dzwoniłam do ginekologa i pierwsza wizytę mam 13.04, bo mi powiedziała przez telefon, że jeśli nie mam plamień itd to teraz i tak jeszcze za wcześnie.
IMG_20210331_202852.jpg
 
Cześć Dziewczyny,
Czy nieśmiało mogę do Was dołączyć :-)
Test ciążowy zrobiłam w środę 31.03, bo 5 dni spóźniał mi się okres, a tu dwie kreseczki. Trochę boję się cieszyć, bo staraliśmy się rok. Dzwoniłam do ginekologa i pierwsza wizytę mam 13.04, bo mi powiedziała przez telefon, że jeśli nie mam plamień itd to teraz i tak jeszcze za wcześnie.
Zobacz załącznik 1255807
witamy i gratulacje 😊 w kupie raźniej 🥰
 
reklama
Do góry