reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Wesołych świat dziewczyny!
Naprawde zazdroszczę Wam tych wszystkich objawów . Ja czuje się zupełnie normalnie i to mnie stresuje . Nie mam pojęcia jak wytrzymam do 1 usg.
Moja bratowa jest teraz w 17 tygodniu, zero objawów, może ja dwa razy zemdliło i trochę piersi ale, także nie martw się na zapas ☺
 
reklama
Również się z wami witam 🙂🙂 świątecznie przywitały nas dziś rano dwie upragnione kreseczki 🙂 według aplikacji termin na 12.12 🙂

IMG_20210404_084529.jpg
 
Gratuluję dwóch kreseczek :-)
Ja też mam ten problem, że strasznie mnie wzdyma... Ogólnie to wszystko jest dla mnie wielkim szokiem, a w zeszła niedzielę byliśmy na spacerze i weszłam do sklepu po podpaski, bo na pewno @ zaraz przyjdzie heh.
 
tez tak myślałam aż dostałam mdłości i sobie pomyślałam jak to fajnie było bez nich 🙂 także ciesz się póki się dobrze czujesz , przecież to nie oznacza nic złego, może poczujesz objawy później :) i będziesz tęsknić do spokojniejszych dni . Ale rozumiem bo tez czekam do usg i niemoge się doczekać z tej niewiedzy. Damy rade 🙂
Oby, oby 😁 No ale choć ciut, cokolwiek , już teraz dla spokojności 😉
Strasznie mnie wzdyma ..też tak macie, że brzuch wygląda na 5 miesiąc ? 🤪🤣
Tak! Objawów innych brak ale brzuch to akurat jak balonik 😬
Moja bratowa jest teraz w 17 tygodniu, zero objawów, może ja dwa razy zemdliło i trochę piersi ale, także nie martw się na zapas ☺
Dziekuje - mam nadzieje, ze po prostu jak zawsze jestem bezobjawowa 😉
Również się z wami witam 🙂🙂 świątecznie przywitały nas dziś rano dwie upragnione kreseczki 🙂 według aplikacji termin na 12.12 🙂

Zobacz załącznik 1255986
Piękny wielkanocny prezent! Gratulacje! 😍
A Ja już po wizycie więc wielkanocne jajeczko się pokazało termin na 4 grudnia ale jestem podjarana 2 ciąża ahh 5 lat różnicy ale całkiem inne objawy niż przy pierwszym.
Cudowny widok! 😍
A kiedy miałaś ostatnia @? Ciekawa jestem co u mnie byłoby widać :) Ja ostatnia @ miałam 23/2 i raz mi wylicza tp na 2/12 a raz tak jak Tobie na 4/12 :)
 
szkoda ze tak nie jest ze jak się zrobi test to wiadomo ze dzidzia będzie na 100 % a tak wieczna niepewność 😐 u mnie jak teraz nie wypali to chyba pojadę sobie za granice ... powiązać 😉
No i krwawienie rozkręciło się do normalnego okresu. Czyli ciąża odrzucona, biochemiczna czy jak tam jeszcze inaczej można powiedzieć. Jak szybko powitalam się tak teraz będę żegnać się. Trzymam za resztę dziewczyn kciuki. 😘😘 Ogólnie to coś czułam że to nie jest ten czas i że bez wspomagania nic z tego nie będzie.. z resztą ja chyba nie umiem zajść w ciążę tak aby zarodek poprawnie zagnieździł się, bez udziału mojego ginekologa 🤭 nie byliśmy mocno nastawieni na dzidzie (test wyszedł mi przez przypadek, zawsze robię jak mam zacząć brać leki, dodatni był zdziwieniem, miłym, ale z dozą niepewności) więc oprócz jednego wieczoru w którym był smutek, przeszliśmy do normalności i wróciliśmy szybko do starych planów 😉 Życzę Wam wszystkim aby ciąża była wspaniałym okresem w życiu 🥰 żyjcie w miarę normalnie i nie stresujcie się 😉
 
Sprawdziłam z ciekawości wyniki bety na necie i są 😅 a wczoraj wieczorem jeszcze nie było 🤷🏼‍♀️ Miałam 113 a to był 15 dpo, według widełek laboratorium wychodzi w normie wiec mam coraz większa nadzieje ze wszystko będzie dobrze dalej 😁
 
reklama
Oby, oby 😁 No ale choć ciut, cokolwiek , już teraz dla spokojności 😉

Tak! Objawów innych brak ale brzuch to akurat jak balonik 😬

Dziekuje - mam nadzieje, ze po prostu jak zawsze jestem bezobjawowa 😉

Piękny wielkanocny prezent! Gratulacje! 😍

Cudowny widok! 😍
A kiedy miałaś ostatnia @? Ciekawa jestem co u mnie byłoby widać :) Ja ostatnia @ miałam 23/2 i raz mi wylicza tp na 2/12 a raz tak jak Tobie na 4/12 :)
Ostatnia @byla 27.02 także trochę później niż u Ciebie :)
 
Do góry