reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Cześć!
Gratulacje wszystkim przyszłym mamom!
U mnie test pozytywny wyszedł 31go marca, ostatnia miesiączka 26go lutego.
To będzie moje drugie dziecko. Pierwszy synek będzie miał teraz w kwietniu 2 latka 😊
Termin z aplikacji na 5go grudnia.
Na razie wszystko na spokojnie, zero objawów, mam nadzieje, że ciąża przebiegnie spokojnie, bo pierwsza miała bardzo dużo zawirowań. Pozdrawiam serdecznie i wesołych świąt!❤️
 
reklama
Cześć!
Gratulacje wszystkim przyszłym mamom!
U mnie test pozytywny wyszedł 31go marca, ostatnia miesiączka 26go lutego.
To będzie moje drugie dziecko. Pierwszy synek będzie miał teraz w kwietniu 2 latka 😊
Termin z aplikacji na 5go grudnia.
Na razie wszystko na spokojnie, zero objawów, mam nadzieje, że ciąża przebiegnie spokojnie, bo pierwsza miała bardzo dużo zawirowań. Pozdrawiam serdecznie i wesołych świąt!❤️
no to witamy na pokładzie ☺️🥰 widzę ze termin podobny 😉 a ja umieram ... mdłości piesi bolą coraz bardziej , pobolewa macica , głodna jestem co 2 godz jak w zegarku , no i teraz doszła senność 😊 coś pięknego 😉 wytrzymała bym to wszystko nawet do końca jak by się tylko udało 😍🥰
 
Ja niestety również coraz gorzej się czuję. Hormony również szaleją i sama nie wiem czego chce, ale wytrzymam byleby wszystko było dobrze 😁
 
Dziewczyny podpowiecie mi jak wy się czulyscie na początku ciąży ? Za nim przyszła spóźniona miesiączka dodam od siebie ze jestem tydzień przed okresem mam wrażenie ze stanik na mnie pęknie od nabrzmiałych piersi jem jem i nie czuje uczucia sytości nawet mój partner się dziwi ze tyle wcinam i na dole brzucha czuje tak jakby narządy się rozpychały i kłóćcie jajników jedna dziewczyna napisała mi ze to na bank nie jest ciąża bo w ciąży to inaczej wszystko wyglada itp jak myślicie ze to prawda i mogę już się pogodzić ze ten cykl zmarnowany ?
 
Dziewczyny podpowiecie mi jak wy się czulyscie na początku ciąży ? Za nim przyszła spóźniona miesiączka dodam od siebie ze jestem tydzień przed okresem mam wrażenie ze stanik na mnie pęknie od nabrzmiałych piersi jem jem i nie czuje uczucia sytości nawet mój partner się dziwi ze tyle wcinam i na dole brzucha czuje tak jakby narządy się rozpychały i kłóćcie jajników jedna dziewczyna napisała mi ze to na bank nie jest ciąża bo w ciąży to inaczej wszystko wyglada itp jak myślicie ze to prawda i mogę już się pogodzić ze ten cykl zmarnowany ?
Ja się dokładnie tydzień przed okresem dowiedziałam, ale w sumie zrobiłam test(cień cienia i beta 9,5) bo brałam leki i mąż mi mówił że pewnie w ciąży jestem bo miałam przez 2 dni migrenę i wymiotowałam, do tego większe piersi, ale jeszcze nie bolały... Ochota na cole, której normalnie nie pije 🤣 i strasznie ale to strasznie było mi zimno.. Myślę że jeszcze nic straconego, test najlepiej się robi w dniu @, nie wszystkimi wychodzi wcześniej☺ trzymam kciuki
 
Dziewczyny podpowiecie mi jak wy się czulyscie na początku ciąży ? Za nim przyszła spóźniona miesiączka dodam od siebie ze jestem tydzień przed okresem mam wrażenie ze stanik na mnie pęknie od nabrzmiałych piersi jem jem i nie czuje uczucia sytości nawet mój partner się dziwi ze tyle wcinam i na dole brzucha czuje tak jakby narządy się rozpychały i kłóćcie jajników jedna dziewczyna napisała mi ze to na bank nie jest ciąża bo w ciąży to inaczej wszystko wyglada itp jak myślicie ze to prawda i mogę już się pogodzić ze ten cykl zmarnowany ?
sorki ze tak prosto z mostu ale tydzień przed okresem to się nie czuje nic 😉 od daty nie wystąpienia miesiączki po mału zaczyna się wszystko zmieniać ale tez widzisz nie każdemu 😉 jeden dostanie wszystko w pakiecie inny nic 😉 wiem jak to jest mocno chcieć 🥰 powiem tak , póki nie ma okresu jest nadzieja 😉
 
Ja wiedziałam, ze będzie ciąża jak okres się spóźnił a dodatkowo dostalam strasznych wzdęć i nie umialam lezec na lozku bo wszystkie kosci mnie bolaly haha. Tak samo mialam z 1 ciążą i jeszcze przed testem mowilam do męża ze to ciąża jak nic.
Karmilam syna 20 miesiecy i to w sumie byl moj 4 okres dopiero.
 
reklama
Ja się dokładnie tydzień przed okresem dowiedziałam, ale w sumie zrobiłam test(cień cienia i beta 9,5) bo brałam leki i mąż mi mówił że pewnie w ciąży jestem bo miałam przez 2 dni migrenę i wymiotowałam, do tego większe piersi, ale jeszcze nie bolały... Ochota na cole, której normalnie nie pije 🤣 i strasznie ale to strasznie było mi zimno.. Myślę że jeszcze nic straconego, test najlepiej się robi w dniu @, nie wszystkimi wychodzi wcześniej☺ trzymam kciuki
Oooo! Mi tez było strasznie zimno!
 
Do góry