reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Właśnie dzisiaj byłam i pęcherzyk był 3 mm ale zarodka nie było widać 🙁 podczas badania lekarka zauważyła jeszcze jeden pęcherzyk koło jajnika nie jest pewna co to jest ale może być ciąża pozamaciczna i dostałam skierowanie do szpitala właśnie czekam na przyjęcie. Strasznie się boje 😔

O matko oby okazało się ze jednak to nie prawda 🥺🥺
Trzymaj się tam i daj znać co powiedzą 🥺
 
reklama
Zgroza. Pracuję w przedszkolu, w którym przyjmujemy cały czas dzieci. Grupy mamy 8 osobowe, ale jest spora rotacja z innymi grupami. Przed świętami kilka pracowników miało pozytywny test, dzieci non stop są przyprowadzane z różnymi infekcjami i notorycznie odsyłane do domów. Dzisiaj na wizycie chcę poprosić o zwolenienie, ale mam obawy czy ginekolog wystawi mi je w 5t5d ciąży. Jak szybko szłyście w poprzednich ciążach na zwolnienie?
Ja w 8 tygodniu albo 10 nie pamiętam już. To zależy od lekarza czy będzie miał.problem.zeby wystawić czy nie . Mój nie miał żadnego 😁 Ale koleżanka miała właśnie problem i zmieniła lekarza
 
Zgroza. Pracuję w przedszkolu, w którym przyjmujemy cały czas dzieci. Grupy mamy 8 osobowe, ale jest spora rotacja z innymi grupami. Przed świętami kilka pracowników miało pozytywny test, dzieci non stop są przyprowadzane z różnymi infekcjami i notorycznie odsyłane do domów. Dzisiaj na wizycie chcę poprosić o zwolenienie, ale mam obawy czy ginekolog wystawi mi je w 5t5d ciąży. Jak szybko szłyście w poprzednich ciążach na zwolnienie?
Ja pracuje w żłobku gdzie jest 32 dzieci w grupie😁 u nas pandemii nie ma, chodzi komplet. Rodzice, dzieci chorzy z plusowymi wynikami a my dalej pracujemy.
 
Ostatnia edycja:
Ja w 1 ciąży poszlam w 8tyg. Chodzilam prywatnie a mimo to lekarz nie chcial mi dac zwolnienia. Stękał strasznie. A w sumie moja dyrektorka mi powiedziala ze mam isc. No i wpisał mi w kartotece plamienie i dopiero dal l4.
 
Ja wlasnie nie wiem.. u mnie tak prosto sie nie da wziac po prostu L4 i wypaść. Musi byc za mnie zastępstwo z racji ze jest tak duzo dzieci. Ostatnio poszlam od 1 wrzesnia wtedy wypadl 8 tydzień i juz byla kolezanka za mnie zalatwiona. A teraz wizyte mam 30go, więc dopiero wtedy bede wiedziala co i jak i dopiero wtedy chcialam dac znac dyrektorce. A za nim ona kogos znajdzie to chcialabym chociaz te 2 tyg w maju przerobić żeby zdążyła znalezc kogoś. Także... Będziemy myslec po 30 kwietnia, jak sie po drodze nic nie wydarzy (tfu tfu).
 
Właśnie dzisiaj byłam i pęcherzyk był 3 mm ale zarodka nie było widać 🙁 podczas badania lekarka zauważyła jeszcze jeden pęcherzyk koło jajnika nie jest pewna co to jest ale może być ciąża pozamaciczna i dostałam skierowanie do szpitala właśnie czekam na przyjęcie. Strasznie się boje 😔
Mam nadzieje że będzie dobrze! Trzymaj się cieplutko. ❤️
 
reklama
Właśnie dzisiaj byłam i pęcherzyk był 3 mm ale zarodka nie było widać 🙁 podczas badania lekarka zauważyła jeszcze jeden pęcherzyk koło jajnika nie jest pewna co to jest ale może być ciąża pozamaciczna i dostałam skierowanie do szpitala właśnie czekam na przyjęcie. Strasznie się boje 😔
Nie martw się. Jestem myślami z Wami. Wszystko będzie dobrze. Czekam na wiadomość. Trzymaj się dzielnie kochana. Pamiętaj że zawsze możesz na Mnie liczyć 😊 Mocno trzymam kciuki.
 
Do góry