reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Rowniez dołączam do grona 🥰❤️❤️
we wtorek pierwszy test pozytywny ❤️w środę poleciałam na badania -betę i progesteron - czekam na wyniki baaardzo się boje ( jestem po jednym poronieniu ) . Trzymam za was wszystkie kciuki ✊🏻✊🏻
👇🏻 W taki sposób oznajmiłam mężowi ta wiadomość ❤️❤️😄
 

Załączniki

  • 83C46421-DC6F-4109-B350-7464C24EB08D.jpeg
    83C46421-DC6F-4109-B350-7464C24EB08D.jpeg
    58,5 KB · Wyświetleń: 112
Ja się trochę martwię tym jak zareaguje moja córka na wiadomość o kolejnym rodzeństwie. Bo jesteśmy troszkę po przejściach i ona też bardzo to wszystko przeżyła. Otóż mój synek urodził się z wadą wrodzoną zrosniecia przelyku był operowany w 1 dobie życia później miesiąc w szpitalu . Przez pierwsze pół roku zawsze na kilka dni jechaliśmy do szpitala na kontrolę. A ona przeżywała i rozlake ze mną i martwiła się o braciszka
 
Rowniez dołączam do grona 🥰❤️❤️
we wtorek pierwszy test pozytywny ❤️w środę poleciałam na badania -betę i progesteron - czekam na wyniki baaardzo się boje ( jestem po jednym poronieniu ) . Trzymam za was wszystkie kciuki ✊🏻✊🏻
👇🏻 W taki sposób oznajmiłam mężowi ta wiadomość ❤️❤️😄
Gratuluje 😍 Fajny pomysł 🙂
@Ewelina @ powodzenia na wizycie ! Czekam na wieści :)

Ja chyba nigdy nie doczekam się usg. Wciąż czekam na tel ze szpitala. W uk maja luz .
 
reklama
Do góry