reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej hej
My mieliśmy intensywny weekend, caly czas cos robiliśmy. Wczoraj dopadły mnie mdłości i jakoś cały dzień mnie muliło. Dziś juz o wiele lepiej.
Witam serdecznie wszystkie nowe dziewczyny! Gratulacje i powodzenia ❤️
 
reklama
Ja mam to samo... tylko pierwszą ciążę poroniłam, dlatego teraz wszystko mnie stresuje :( ciagle mi się wydaje jakbym krwawiła, ale mam nadzieje, ze będzie dobrze, beta rośnie, wizyta we wtorek, ale czuje, ze nie będzie widać jeszcze wszystkiego :(
Tez poronilam pierwsza ciążę. To było w lutym, jestem teraz w 28dc (cykle ok 31, cykl po poronieniu 34) i od trzech dni testy wychodzą pozytywne. Jutro idę na betę. Boję się, że w każdej chwili ciążą może się skończyć, dzisiaj nawet śniło mi się, że krwawie i już po wszystkim.
20210411_141613.jpg
 
Tez poronilam pierwsza ciążę. To było w lutym, jestem teraz w 28dc (cykle ok 31, cykl po poronieniu 34) i od trzech dni testy wychodzą pozytywne. Jutro idę na betę. Boję się, że w każdej chwili ciążą może się skończyć, dzisiaj nawet śniło mi się, że krwawie i już po wszystkim. Zobacz załącznik 1258632
To ja miałam odwrotnie, po poronieniu cykle się skróciły, dlatego ciężko mi wyliczyć w którym tygodniu teraz jestem, bo każdy kalkulator inaczej liczy.. Trzymam kciuki za Ciebie ❤️ Daj znać jak Beta :)
 
Tez poronilam pierwsza ciążę. To było w lutym, jestem teraz w 28dc (cykle ok 31, cykl po poronieniu 34) i od trzech dni testy wychodzą pozytywne. Jutro idę na betę. Boję się, że w każdej chwili ciążą może się skończyć, dzisiaj nawet śniło mi się, że krwawie i już po wszystkim. Zobacz załącznik 1258632
Gratuluję, nie zadręczaj się. U większości z nas to się przytrafiło. Teraz staramy się myśleć pozytywnie. Bądź dobrej myśli ❤️
 
Cześć dziewczyny posłuchacie każdy ma już ciężkie czasy za sobą trzeba tylko tak na to patrzeć mimo ze wszystko jest przeciw nam musimy zachować dobre myśli i się nie zadręczać 🙈 to moja 7 ciąża i wiem co mówię ... ja myśle ze kiedyś się doczekamy tego małego kochanego cudu i będzie chciało z nami zostać na dłużej 🥰❤️ tego życzę nam wszystkim 😉 nawet tym starający się !!!
Miłego dnia kobietki ... ja właśnie się dzieci pozbyłam 😅😂🤣 i myje okna tak po malutku
 
Cześć dziewczyny posłuchacie każdy ma już ciężkie czasy za sobą trzeba tylko tak na to patrzeć mimo ze wszystko jest przeciw nam musimy zachować dobre myśli i się nie zadręczać 🙈 to moja 7 ciąża i wiem co mówię ... ja myśle ze kiedyś się doczekamy tego małego kochanego cudu i będzie chciało z nami zostać na dłużej 🥰❤️ tego życzę nam wszystkim 😉 nawet tym starający się !!!
Miłego dnia kobietki ... ja właśnie się dzieci pozbyłam 😅😂🤣 i myje okna tak po malutku
Ja też dziś myłam okna .rano jakoś nie miałam mocy Ale później przeszło. A zmeczylo mnie to niesamowicie 🤣🤣🤣🤣 Ale co prawda umylam 6 okien. A teraz ruszam na długi spacer bo pójdę piękna. Miłej niedzieli 😝😝😘😘😘
 
Cześć dziewczyny!
Chciałam się z Wami przywitać :)
W grudniu 2019 urodziłam zdrową córeczkę, w styczniu 2021 przydarzyła mi się ciąża biochemiczna. I dziś na teście w 33 dc pojawiła się nieśmiała druga kreska. Póki co po ostatniej przygodzie podchodzę do sprawy z rezerwą, ale mam ogromną nadzieję, że wszystko będzie dobrze i w grudniu, razem w Wami, będę tuliła w ramionach małe dzieciątko :)
Przy okazji pytanie : jak myślicie, kiedy zgłosić się do lekarza, żeby nie było za wcześnie? Gdzieś za 3 tygodnie?
 

Załączniki

  • IMG_20210411_110530.jpg
    IMG_20210411_110530.jpg
    737,9 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Tez poronilam pierwsza ciążę. To było w lutym, jestem teraz w 28dc (cykle ok 31, cykl po poronieniu 34) i od trzech dni testy wychodzą pozytywne. Jutro idę na betę. Boję się, że w każdej chwili ciążą może się skończyć, dzisiaj nawet śniło mi się, że krwawie i już po wszystkim. Zobacz załącznik 1258632
Gratulacje! Trzymam kciuki za to, że tym razem będzie wszystko dobrze 😊
 
Do góry