reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Witajcie grudniowe mamy. Staram się z mężem 1.5 roku o drugie dziecko. Co miesiąc testowanie i jedna kreska. Postanowiłam odpuścić i przestać testować, ale że został mi ostatni test to dzisiaj 4 dni przed @ zrobilam go. Czy Widzicie 2 kreski ? Bo naprawdę zgłupiałam.... coś słabego niby widać ale....
Widać ❤️❤️❤️
 
reklama
A gdzie była ulokowana Twoja ciąża ? Wiesz może jaka była przyczyna ciąży pozamacicznej? Ja już jestem po zabiegu łyżeczkowania 😭 fizycznie jest dobrze ale psychicznie słabo ... Urodziłam dwoje zdrowych dzieci bez żadnych komplikacji... Później założyłam mirene-spirale i nie miałam przy niej dwa lata okresu. Lekarz mówił, że to normalne a mnie wydaje się że to ona narobiła szkód i dlatego teraz mam takie problemy w ciąży. Po ściągnięciu tej wkładki już okresy nie były takie regularne i obfite jak kiedyś. I teraz to już moja druga poroniona ciąża 😭 pierwsza samoistnie. Lekarze pobrali "materiał genetyczny" do badań i za miesiąc mam znać przyczynę. No i jeszcze rano pobiorą znów betę ... Jak spadnie pójdę do domu jak nie to będą musieli szukać pozamacicznej...
Niestety nie znam przyczyny, postaraj się nie katować myślami/głupio to brzmi ale czas leczy rany. To ze masz dzieci to duża ulga- musisz być dla nich silna !
 
Cześć dziewczyny!
Chciałam się z Wami przywitać :)
W grudniu 2019 urodziłam zdrową córeczkę, w styczniu 2021 przydarzyła mi się ciąża biochemiczna. I dziś na teście w 33 dc pojawiła się nieśmiała druga kreska. Póki co po ostatniej przygodzie podchodzę do sprawy z rezerwą, ale mam ogromną nadzieję, że wszystko będzie dobrze i w grudniu, razem w Wami, będę tuliła w ramionach małe dzieciątko :)
Przy okazji pytanie : jak myślicie, kiedy zgłosić się do lekarza, żeby nie było za wcześnie? Gdzieś za 3 tygodnie?
 
Witajcie grudniowe mamy. Staram się z mężem 1.5 roku o drugie dziecko. Co miesiąc testowanie i jedna kreska. Postanowiłam odpuścić i przestać testować, ale że został mi ostatni test to dzisiaj 4 dni przed @ zrobilam go. Czy Widzicie 2 kreski ? Bo naprawdę zgłupiałam.... coś słabego niby widać ale....
Widać! Gratuluje!
@Malina04092021 jak pójdziesz w 6 tyg to już przynajmniej coś będzie widać :)

Za wszystkie wizytujące w najbliższym czasie trzymam mocno kciuki :)
Ja dzisiaj 6t5d i wciąż czekam na telefon z przychodni kiedy to łaskawie mnie umówią na usg . Powodzenia dziewczyny !
 
Cześć dziewczyny!
Chciałam się z Wami przywitać :)
W grudniu 2019 urodziłam zdrową córeczkę, w styczniu 2021 przydarzyła mi się ciąża biochemiczna. I dziś na teście w 33 dc pojawiła się nieśmiała druga kreska. Póki co po ostatniej przygodzie podchodzę do sprawy z rezerwą, ale mam ogromną nadzieję, że wszystko będzie dobrze i w grudniu, razem w Wami, będę tuliła w ramionach małe dzieciątko :)
Przy okazji pytanie : jak myślicie, kiedy zgłosić się do lekarza, żeby nie było za wcześnie? Gdzieś za 3 tygodnie?
Gratuluję i trzymam kciuki ❤
 
reklama
A ja mam do Was pytanie czy wy też macie takie odczucie jak byście miały jakieś zapalenie pęcherza? Ja wczoraj i dziś rano miałam dokładnie tak jak przy zapaleniu pęcherza. A potem już spokój. nie wiem czy to normalne czy dzwonić do doktora.
 
Do góry