reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja dzisiaj też mialam dziwne sny, związane z ciążą i wcale nie były dobre więc wolę szybko o nich zapomnieć :)
Ja jak tylko dowiedziałam się o ciąży to bardzo się bałam ze sytuacja się powtórzy i miałam takie sny, że krawie, że dostaje jednak 🙊 że mnie coś boli, tragedia!!! I jescze w tym śnie mówię że oo tym razem już nie śnisz ze to prawda 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ myślmy o samych pozotywach, myślmy ze serduszka naszych istotek biją jak dzwony i do pozostanie do grudnia!! ❤️❤️
 
reklama
Dziewczyny A ile przytyliscie w poprzednich ciałach? Bo Ja to jakaś tragedia mimo że nie miałam żadnych zachcianek ani se nie pozwalalam na nie wiadomo co to w każdej ciąży 20kg🤣🤣🤣🤣🤣. Dopiero co niedawno wrucilam do wagi sprzed ciąży A tu znowu aż się boję
Ja przytyłam tylko 9 kg. A to dlatego że przez 21tyg wymiotowałam dwa razy dziennie CODZIENNIE 🤮🤢 do 20 tyg z 4 kg zgubiłam. Dopiero później zaczęłam przybierać.
 
Ja poprzednią ciążę prowadziłam prywatnie i teraz też zamierzam. Generalnie do gina zawsze chodzę prywatnie, tak samo do dentysty. Jeżeli chodzi o te sfery to wolę sama wybrać lekarza, zapłacić i być spokojniejsza. Ja w poprzedniej ciąży przytyłam tylko 10 kg, ale to tylko dlatego, że wyszła mi cukrzyca ciążowa i musiałam bardzo uważać ci jem. Tak w ogóle to miłego dnia dziewczyny :)
 
Dziewczyny A ile przytyliscie w poprzednich ciałach? Bo Ja to jakaś tragedia mimo że nie miałam żadnych zachcianek ani se nie pozwalalam na nie wiadomo co to w każdej ciąży 20kg🤣🤣🤣🤣🤣. Dopiero co niedawno wrucilam do wagi sprzed ciąży A tu znowu aż się boję
Ja w poprzedniej ciąży to tragedia 🤣przytyłam 18 kg zaczynałam od wagi 49 kg... Ciąża leżąca więc może też dlatego... Jak paczek wyglądałam 🤣 mam nadzieję że teraz aż tak nie utyje ☺ teraz mam 48 kg ale jestem niska 160 cm...
 
Cześć dziewczyny :)

Byłam wczoraj u lekarza - trochę za wcześnie, bo 5t4d, ale miałam objawy zapalenia więc postanowiłam pójść wcześniej. Faktycznie załapałam mały stan zapalny i dostałam globulki Pimafucin 6 sztuk - lekarz mówi, że są bezpieczne dla kobiet w ciąży. Na USG widać pęcherzyk i jakby delikatne ciałko żółte - lekarz mówi, że ciąża młodsza i zarodka jeszcze nie ma, kazał mi przyjść za tydzień. Dodatkowo na lewym jajniku zauważył mały torbiel. 5 miesięcy temu byłam u lekarza na standardowym przeglądzie i było wszystko okej, lekarz mówił aby się tym nie przejmować i do obserwacji, z tego co widzę nie które z was też mają. Bety nie kazał mi powtarzać na tym etapie tylko trzeba zrobić USG za tydzień - mam ogromną nadzieje, że wszystko będzie ok i zobaczę zarodek :)
 
Cześć dziewczyny :)

Byłam wczoraj u lekarza - trochę za wcześnie, bo 5t4d, ale miałam objawy zapalenia więc postanowiłam pójść wcześniej. Faktycznie załapałam mały stan zapalny i dostałam globulki Pimafucin 6 sztuk - lekarz mówi, że są bezpieczne dla kobiet w ciąży. Na USG widać pęcherzyk i jakby delikatne ciałko żółte - lekarz mówi, że ciąża młodsza i zarodka jeszcze nie ma, kazał mi przyjść za tydzień. Dodatkowo na lewym jajniku zauważył mały torbiel. 5 miesięcy temu byłam u lekarza na standardowym przeglądzie i było wszystko okej, lekarz mówił aby się tym nie przejmować i do obserwacji, z tego co widzę nie które z was też mają. Bety nie kazał mi powtarzać na tym etapie tylko trzeba zrobić USG za tydzień - mam ogromną nadzieje, że wszystko będzie ok i zobaczę zarodek :)
u mnie 5+5 i był zarodek 2mm max dopiero jeszcze bez serduszka z ciałkiem żółtym i mam wizytę 21/4 i tez mam nadzieje, ze będzie ok
 
reklama
Do góry