reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

U mnie to tylko to 🤢 i to🤮.. z życia wyjęta jestem ☹️ Po dwóch tygodniach zwolnienia byłam dwa dni w pracy i tera mi jeszcze gorzej, wstaje w nocy i mi się cofa, już jestem wykończona a to dopiero końcówka 7 tygodnia 😭
Ja szósty boje się żeby mnie rzyganie nie dopadło 😬😬😬trzymam kciuki żeby było tylko lepiej
 
reklama
U mnie nastrój kiepski, nic mi się nie chce, głowa boli, brakuje energii, ta pogoda też mnie dobija, eh. Objawów praktycznie nie mam, nawet piersi są jakby mniej obrzmiałe, trochę zaczyna mnie to martwić, ale też wiem że martwienie nie wiele pomaga, co ma być to będzie, nie mam na to wpływu
Może będzie piękna ciąża bez objawów i mdłości 🌸przecież i takie bywają nie ma co nastawiać się źle 😊
 
Mam pytanie do dziewczyn chorujących na Hashimoto. Kiedy badacie TSH? Od razu po pozytywnym teście czy czekacie na wizyte u lekarza potwierdzając ciąże i jego zlecenie badań?
 
reklama
Do góry