reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziekuje bardzo za wsparcie 💋
Mimo wszystko ciezko mi nie uwierzyc ze bedzis dobrze .. Przy becie hcg 750 powinno byc chyba jednak cos widac .. Mysle o tym szpitalu ..moze jutro sie wybiore .. Chyba ze wytrzymam juz do poniedzkalku . Patrze na innych ginekologow ,ale chodzi o to ze moj ma najlepsze opinie w promilu 100 km..powiem szczerze ze stracilam ochote na kombinowanie .. W poniedzialek i tak ma mi dac skierowanie jak nic nie zobaczy bo to bedzie 5+5 wiec mowil ze trzeba ingerowac .. Jedynym pocieszeniem jest ze nie dzwoni .. Wiec nie musze do szpitala isc dzisiaj .. Ale w sumie mloda godzina wiec wszystko przede mna .. Wiem ,ze smece ..ale ciezko mi nabrac optymizmu.
3majcie sie . bede dawac znac . :)
Ja aż tak się na tym nie znam, to moja pierwsza ciąża ale czytałam, że widać dopiero przy becie 1000 więc może się jeszcze pojawi w najbliższych dniach ;* jak ja chciałam wizytę w 5 lub 6 tygodniu to położna się nie zgodziła, bo mówiła, że lekarz nic nie zobaczy i będę się denerwowała, ustaliła na 7. Może tak jest w Twoim przypadku :)
 
Dziewczyny ja się też czuje strasznie, zjadłam śniadanie o 10 i od tamtej pory nic. Muli mnie nie czuje głodu, jest mi słabo i zimno. A najbardziej stresuje mnie to serce, jakoś tak wali, wydaje mi się że sama się nakręcam ale już nie wiem [emoji853]

Tak, jeśli masz to na tle nerwowym to jest takie błędne koło, ty się stresujesz - serce bije szybciej - zaczynasz się jeszcze bardziej tym stresować więc puls jeszcze bardziej wzrasta[emoji1745] spróbuj odpuścić, postaraj się tak nie wsłuchiwać w siebie... Ja też mam czasem takie skoki, ale staram się nie zwracać na to uwagi i samo przechodzi [emoji6]
 
Tak Was czytam dziewczyny, dużo babeczek ma mdłości.. ja się zastanawiam czy miałyście to od początku ciąży czy po którymś tygodniu Wam się zaczęło?
Jestem ciekawa.. według aplikacji u mnie jest 5t5d i zero mdłości czy wymiotów.. jestem ciekawa czy to jeszcze przede mną czy będę miała to szczęście...
Oprócz latania do kibelka (szczególnie w nocy), cyców 2x większych, braku ochoty na słodycze i od czasu do czasu bólu podbrzusza to nawet bym się nie czuła jakbym była w ciąży. Momentami w ogóle się nie czuje jak kobieta w ciąży...
Haha mam podobnie do Ciebie, 6 tydzien piersi napuchnięte, brzuch czasami boli a tak to zero objawów ! Apetyt mam, na słodycze, na wszystko! Chyba pozostaje nam się cieszyć! Czekam tylko na lekarza, żeby powiedział ,że jest serduszko i wszystko dobrze 😃
 
Dobra.. Gin zaszwonil . w srode bylo 752 dzisiaj 2000 . zameldowal mnie w szpitalu..zaraz jade..nie wiem co o tym myslec..pozamaciczna i tyle w gore ? Fuck.
 
reklama
Dobra.. Gin zaszwonil . w srode bylo 752 dzisiaj 2000 . zameldowal mnie w szpitalu..zaraz jade..nie wiem co o tym myslec..pozamaciczna i tyle w gore ? Fuck.
nawet jeśli pozamaciczna, to na tym etapie może lekami się udac, baz zabiegu. Głowa do góry! Może beta wolno rośnie i pęcherzyk jest w macicy i się zapada, na spokojnie, ściskamy!
 
Do góry