reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dzień dobry, podczytuje Was od kilku dni a dziś postanowiłam się odezwać, to jest moja 3 ciąża ale mam już córkę 3 latke, ostatnia miesiączka 22.03, data porodu niby na 28.12, chyba będę ostatnia do rozpakowania, jakie zarządzanie losu, nigdy nie chciałam dziecka z końca roku no i proszę [emoji6]
 
Dzień dobry, podczytuje Was od kilku dni a dziś postanowiłam się odezwać, to jest moja 3 ciąża ale mam już córkę 3 latke, ostatnia miesiączka 22.03, data porodu niby na 28.12, chyba będę ostatnia do rozpakowania, jakie zarządzanie losu, nigdy nie chciałam dziecka z końca roku no i proszę [emoji6]
Witamy 😊 ja tez nigdy nie chciałam dziecka z końca roku tym bardziej ze sama jestem z grudnia i taka niespodzianka mnie spotkała 😁
 
Jeśli widzą pęcherzyk w macicy to dobra eiadomosc
Mimo ze nie ma pecherzyka zoltkowego? Czy jakos tak ? Wychodzi ze jestem 5+3 z beta hcg 2000 bez pecherzyka zoltkowego . Pecherzyk ciazowy byl wiekszy wczoraj jak w srode ale caly czas pusty . Czuje sie jakby mnie tu trzymali i czekali az strace to ciaze.. Bo w koncu po co mnie tu trzymac ?
Ale panikara jestem 1 klasa..
Martwi mnie to .
Pani Ginekolog obejrzala mi jajowody i nic nie znalazla ,wiec ciaza pozamaciczna jakby odpada .. Chociaz w malym stopniu przy tym przyroscie Ale jakos mnie to wszystko dalej martwi. Mam nadzieje ze jutro mnie wypuszcza .
 
Mimo ze nie ma pecherzyka zoltkowego? Czy jakos tak ? Wychodzi ze jestem 5+3 z beta hcg 2000 bez pecherzyka zoltkowego . Pecherzyk ciazowy byl wiekszy wczoraj jak w srode ale caly czas pusty . Czuje sie jakby mnie tu trzymali i czekali az strace to ciaze.. Bo w koncu po co mnie tu trzymac ?
Ale panikara jestem 1 klasa..
Martwi mnie to .
Pani Ginekolog obejrzala mi jajowody i nic nie znalazla ,wiec ciaza pozamaciczna jakby odpada .. Chociaz w malym stopniu przy tym przyroscie Ale jakos mnie to wszystko dalej martwi. Mam nadzieje ze jutro mnie wypuszcza .
Jakiej wielkości jest pęcherzyk ciążowy?
 
Mimo ze nie ma pecherzyka zoltkowego? Czy jakos tak ? Wychodzi ze jestem 5+3 z beta hcg 2000 bez pecherzyka zoltkowego . Pecherzyk ciazowy byl wiekszy wczoraj jak w srode ale caly czas pusty . Czuje sie jakby mnie tu trzymali i czekali az strace to ciaze.. Bo w koncu po co mnie tu trzymac ?
Ale panikara jestem 1 klasa..
Martwi mnie to .
Pani Ginekolog obejrzala mi jajowody i nic nie znalazla ,wiec ciaza pozamaciczna jakby odpada .. Chociaz w malym stopniu przy tym przyroscie Ale jakos mnie to wszystko dalej martwi. Mam nadzieje ze jutro mnie wypuszcza .
Może czekają na pojawienie się pęcherzyka żółtkowego. Na mamaginekolog znalazłam coś takiego: Pęcherzyk żółtkowy pojawia się ok. 5 tyg + 2 dni do 5 tyg + 5 dni. Zazwyczaj gdy pęcherzyk ciążowy(GS) ma średnicę 8-10 mm.. Trzymam kciuki Kochana 💜
 
Może czekają na pojawienie się pęcherzyka żółtkowego. Na mamaginekolog znalazłam coś takiego: Pęcherzyk żółtkowy pojawia się ok. 5 tyg + 2 dni do 5 tyg + 5 dni. Zazwyczaj gdy pęcherzyk ciążowy(GS) ma średnicę 8-10 mm.. Trzymam kciuki Kochana [emoji171]
Właśnie to samo czytałam[emoji6][emoji106] Jest tam jeszcze napisane że "Jeżeli pęcherzyk ciążowy ma średnice 25 mm i nie ma pęcherzyka żółtkowego świadczy to o tym, że jest to tak zwane puste jajo płodowe - czyli ciąża, która na bardzo wczesnym etapie – właśnie na etapie gdy powstaje pęcherzyk żółtkowy, przestała się rozwijać prawidłowo."
 
reklama
Mimo ze nie ma pecherzyka zoltkowego? Czy jakos tak ? Wychodzi ze jestem 5+3 z beta hcg 2000 bez pecherzyka zoltkowego . Pecherzyk ciazowy byl wiekszy wczoraj jak w srode ale caly czas pusty . Czuje sie jakby mnie tu trzymali i czekali az strace to ciaze.. Bo w koncu po co mnie tu trzymac ?
Ale panikara jestem 1 klasa..
Martwi mnie to .
Pani Ginekolog obejrzala mi jajowody i nic nie znalazla ,wiec ciaza pozamaciczna jakby odpada .. Chociaz w malym stopniu przy tym przyroscie Ale jakos mnie to wszystko dalej martwi. Mam nadzieje ze jutro mnie wypuszcza .
Trzymamy kciuki za szczesliwe zakończenie 😘😘😘😘
 
Do góry