reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
A propo Netflixa. 😜 Może polecicie jakiś dobry serial? Najlepiej komediowy. 🙂
Dziewczyny dziekuje Wam wszystkim za wsparcie pewnie ze dam znac ! 💋❤ a teraz apropo Netflix . Ja polecam : (z gory sorry za bledy w nazwach ale wiem ze beda :p jakies na bank :))
*Grace and Franky
* dom z papieru
*Outlander
* I zombie
* Jane the virgin
* what if
*modern family
*ania nie anna / czy jakos tak :p
*gambit krolowej
Jak cos mi sie przypomni moge dodac :p
 
Hej, czy któraś z was miała krwawienia w ciąży i udało się ją utrzymać?

A wiadomo dlaczego były te krwawienia? Krwawie juz drugi dzień na czerwono.
A bardzo krwawisz? Może skontaktuj się z lekarzem prowadzącym. Przyczyn krwawienia może być sporo.
Ja w poprzedniej ciąży co prawda nie krwawilam ale plamilam dużo, i do końca nie dowiedziałam się dlaczego. U mnie skończyło się dobrze. urodziłam zdrowe dziecko w terminie.
 
A nie jest przypadkiem tak, że do 10. tygodnia trzeba już mieć wykonane jakieś badania? Pytam, bo sama nie jestem pewna... Ja wizytę mam umówioną 29.04 i wypada mi, że to będzie początek 7. tygodnia (dłużej bym i tak nie dała rady czekać ;))
Planuje sobie zrobić podstawowe badania krwi, takie jak robiłam na tym etapie we wcześniejszych ciążach. A najważniejsze chyba jest to USG w 12 tyg. :)
 
Moj lekarz to najwcześniej do dopiero w środę. Do tego czasu umrę z nerwów. Zarzywam jeszcze acard i neoparin. Na IP powiedzieli żeby brać dalej, bo odstawienie to jeszcze gorzej dla maluszka.
 
reklama
Do góry