reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Witam się i ja. Mam już 2kę dzieci, to moja 4ta ciążą - ostatnia niestety obumarla. Po lekkich problemach udało się wreszcie zajść ale znowu nie jest łatwo. Dzień po pozytywnym teście miałam spore plamienie, dostałam dużo duphastonu i sobie biorę. Nic więcej nie zrobię. Mam nadzieję z Wami zostać do grudnia. Termin na 29.12 ale zawsze urodziłam koło 10 dni wcześniej więc myślę że będzie jednak strzelec a nie koziorożec :). Testy z dziś, ciemnieją więc chyba będzie ok. @ miałaby być w pon 19go ale się jej nie spodziewam.
 

Załączniki

  • 20210417_070535.jpg
    20210417_070535.jpg
    890,6 KB · Wyświetleń: 65
Hej dziewczyny . Ja sie obudzilam i czekam na pobranie krwi . Dzisiaj jest 5 + 5 beta hcg ma byc 3000 i musi byc widac pecherz zoltkowy ..
A jak nie to nie wiem .. Mam nadzieje ze mnie dzisiaj wypiszcza
 
Byłam 2 razy na IP. Serduszko bije. Nie wiedzą skąd to krwawienie. Mam brać duphaston i leżeć. Powiedzieli, że nic więcej nie mogą zrobić. Ostatnio 2 razy poroniłam.
Odpoczywaj, jeśli tak dzialoby się do poniedziałku to chyba znalzlabym innego lekarza . A jak się uspokoi wszystko to czekaj cierpliwe do środy. Bądź dobrej myśli. 😘
 
reklama
Byłam 2 razy na IP. Serduszko bije. Nie wiedzą skąd to krwawienie. Mam brać duphaston i leżeć. Powiedzieli, że nic więcej nie mogą zrobić. Ostatnio 2 razy poroniłam.
A dzwoniłaś do prowadzącego powiedzieć jak wygląda sytuacja i zapytać co robić? Może by ci kazał zwiększyć dawkę leków? Jedyne co mogę doradzić to leżenie, dziwne że krwawisz i nie zostawili cię w szpitalu, tam byłabyś pod opieką
 
Do góry