reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Witam się i ja. Mam już 2kę dzieci, to moja 4ta ciążą - ostatnia niestety obumarla. Po lekkich problemach udało się wreszcie zajść ale znowu nie jest łatwo. Dzień po pozytywnym teście miałam spore plamienie, dostałam dużo duphastonu i sobie biorę. Nic więcej nie zrobię. Mam nadzieję z Wami zostać do grudnia. Termin na 29.12 ale zawsze urodziłam koło 10 dni wcześniej więc myślę że będzie jednak strzelec a nie koziorożec :). Testy z dziś, ciemnieją więc chyba będzie ok. @ miałaby być w pon 19go ale się jej nie spodziewam.
Witamy na pokładzie [emoji847] [emoji6]
 
reklama
U mnie dziś 6+4 i pierwsza wizyta we wtorek wieczorem 🙂 czekam jak na szpilkach i strasznie się boję że tym razem coś pójdzie nie tak. . Moje piersi dzisiaj wołają na ratunek takie nabrzmiałe i bolące 😁 a mdłości od rana bez wymiotów . O głodzie nie wspomnę bo praktycznie czuje go non stop 😁😁
 
A dzwoniłaś do prowadzącego powiedzieć jak wygląda sytuacja i zapytać co robić? Może by ci kazał zwiększyć dawkę leków? Jedyne co mogę doradzić to leżenie, dziwne że krwawisz i nie zostawili cię w szpitalu, tam byłabyś pod opieką
Tak dzwoniłam. Powiedział żebym w środę przyszła. Mam brać duphaston 6 tabletek dziennie i leżeć.
 
I oczywiście gratulacje! Rozumiem co czułaś, gdy
Witajcie kochane ja testowałam 10.04 to jeden z najszczęśliwszy dni mojego życia .Gina mam 23 .04 i tez siedzę jak na szpilkach dzisiaj 5t 2dni ,brak mdłości ,piersi bolą ,pełna energii ale w dzień muszę zrobić sobie drzemkę po pracy.
Gratulacje oczywiście! Zapomniałam dodać :D rozumiem co czujesz, bo gdy zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreski to się popłakałam ze szczęścia!
 
Ja juz po badaniach . W szpitalu zostaje do wtorku 😥😥 dzisiaj beta hcg 2850 powiedzial ze w normie ale chce mnie obserwowac . Widzialam tylko na usg pecherzyk ciazowy nie widzialam zoltkowego ale lekarz powiedzial ze smialo moge miec nadzieje wiec .. Zobaczymy w poniedzialek.. Dalej w niewiedzy .. To straszne..
 
reklama
Do góry