reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja dostałam takie skierowanie. Mam zrobić wyniki przed samą wizytą żeby były jak najświeższe.
 

Załączniki

  • bd2636b9-23b0-4479-8bf1-609e78c6c738.jpg
    bd2636b9-23b0-4479-8bf1-609e78c6c738.jpg
    81,7 KB · Wyświetleń: 44
  • 8713ce56-975a-4a17-a39a-46e77f931b6a.jpg
    8713ce56-975a-4a17-a39a-46e77f931b6a.jpg
    87 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Z góry gratuluję Wam wszystkim :)
Sama również jestem w ciąży, jutro początek 7 tygodnia, poród na 12/14 grudnia :)
Coś o mnie - mocno wrażliwa na nową sytuację 🥺 27 latka, ciąża pierwsza :)
Jestem otyła, mam dietetyka, wciąż odchudzanie ale z głową już teraz :)
O ciąży dowiedziałam się po świętach wielkanocnych we wtorek. Miesiączkowałam nieregularnie, nie spodziewałam się takiej niespodzianki 🥰
Dziś byłam u lekarza, ponieważ od początku bolały mnie piersi, wczoraj przestały i ja wielce przewrażliwiona dziś biegiem na wizytę, dzidziuś ma się dobrze, mierzy 7 mm, a serduszko bije 126 uderzeń.
 
Ostatnia edycja:
Któraś z dziewczyn pytała o choroby immunologiczne... Nie mogę teraz znaleźć tego wpisu... W każdym razie ja mam Hashimoto, regularnie w ciąży sprawdzam poziom tsh i ft4. Dawka w zależności od wyniku - 100/125. Jak zwiększyłam za bardzo to poziom tsh spadł do 0.4 😯.
Poza tym mam zdiagnozowane przeciwciała Ana - dfs70. Dostałam na to sterydy - najpierw encorton 5, później zmienili mi na metypred 4 i biorę go do teraz. Do tego arechin. Nie wiadomo skąd te przeciwciała, bo badano mnie pod kątem różnych chorób i nic nie wyszło...
 
Cześć Dziewczyny :)
Z góry gratuluję Wam wszystkim :)
Sama również jestem w ciąży, jutro początek 7 tygodnia, poród na 12/14 grudnia :)
Coś o mnie - mocno wrażliwa na nową sytuację 🥺
Jestem otyła, mam dietetyka, wciąż odchudzanie ale z głową już teraz :)
O ciąży dowiedziałam się po świętach wielkanocnych we wtorek. Miesiączkowałam nieregularnie, nie spodziewałam się takiej niespodzianki 🥰
Dziś byłam u lekarza, ponieważ od początku bolały mnie piersi, wczoraj przestały i ja wielce przewrażliwiona dziś biegiem na wizytę, dzidziuś ma się dobrze, mierzy 7 mm, a serduszko bije 126 uderzeń.
Hej :) gratulacje wielkie! Fajnie, ze nasze grono się powiększa <3
 
Cześć Dziewczyny :)
Z góry gratuluję Wam wszystkim :)
Sama również jestem w ciąży, jutro początek 7 tygodnia, poród na 12/14 grudnia :)
Coś o mnie - mocno wrażliwa na nową sytuację 🥺
Jestem otyła, mam dietetyka, wciąż odchudzanie ale z głową już teraz :)
O ciąży dowiedziałam się po świętach wielkanocnych we wtorek. Miesiączkowałam nieregularnie, nie spodziewałam się takiej niespodzianki 🥰
Dziś byłam u lekarza, ponieważ od początku bolały mnie piersi, wczoraj przestały i ja wielce przewrażliwiona dziś biegiem na wizytę, dzidziuś ma się dobrze, mierzy 7 mm, a serduszko bije 126 uderzeń.
Witam! Nasze kruszynki są prawie takie same :) mój dzidziuś ma 7.5mm
 
reklama
Do góry