reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Super gratuluję!!! Ja mam kolejną wizytę 10 maja i do tego czasu chyba osiwieje, wtedy będę w 8 tygodniu więc jak będzie dobrze to też usłyszę serducho
Ja mam 1 wizytę wtedy co ty. I tez bedzie to prawie 8 tydzien;D jednak się martwię czy usłyszę serduszko:( troche plamie. Wcześniejszą cięże poroniła, ale mam też zdrowego chłopczyka;) oby wszystko było dobrze
 
Hej dziewczyny wracam do was 🙂wszystko u nas dobrze byłam w szpitalu jest mały naciek ale podobno czasem tak bywa ,zdala do dziecka ,z maleństwem wszystko dobrze ,serduszko biło wpisali mi w kartę 7+1 ,wzięli wymaz żeby sprawdzić czy mam infekcje i mam poczekać na wyniki dwa dni ,prawie tam płakałam ze szczęścia ❤️Myślałam ze to koniec

Super wiesci :)

Nie martwcie sie plamieniami, nie zawsze one zwiastuja cos zlego. Ja majac puste jajo plodowe nie plamilam wogole, beta przyrastala prawidlowo, byl to dla mnie i dla meza duzy szok bo mowilam ze skoro tak jest to wszystko jest ok, nie moglam w to uwierzyc.
 
reklama
Do góry