reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja sie zapisalam prywatnie na 6go maja. To bedzie 9t6d masakra jakaś.
Nie rozumiem czemu jedni na nfz maja usg co wizyte, a inni nie...
Jako, że siedze teraz na kwarantannie musze czekac do 6go z nadzieją ze jest wszystko dobrze. Nie mialam jeszcze zadnego usg i zaczyna mnie to stresowac.
Zobaczysz trochę większego brzdąca 🙂 Wiem, że łatwo mówić, ale nie martw się, będzie dobrze.
 
reklama
Dziewczyny, pani doktor powiedziala zeby zgłosić się na kontrolę za tydzień/dwa. Bo według niej ciaza jest młodsza niż wynika z miesiączki. Jest pęcherzyk w macicy. Ale przy becie okolo 20000 powinien juz byc zarodek moim zdaniem ? Mam sie czym denerwowac ? Pomocy!
Powinien być zarodek. Idź prywatnie na USG. Ja tak miałam, babka nie widziała zarodka a prywatnie dzień później nie dość że był zarodek to biło też serduszko. Szkoda nerwow lepiej zapłacić.
 
A i jeszcze Wam powiem, ze wogole mnie nie badała, ani ciśnienia ani wagi No nic. Tylko usg zrobila i powiedziała że ciaza młodsza i zeby zapisać się na kolejną wizytę. No jak dla mnie to jest bardzo dziwne, xhociaz to moja pierwsza ciąża.
 
Dziś w nocy śniło mi się, że dostałam krwawienia i poronilam. Dziś boli mnie brzuch i co poczuje się bardziej wilgotna to spanikowana biegnę do toalety 😑
ja już miałam dwa razy takie sny, że krwawiłam i poroniłam... dzisiaj robiłam sobie kolejne badania i leukocyty oraz erytrocyty w moczu za wysokie :/ mam nadzieje, ze to tylko jakaś infekcja i nic poważnego 🙄
 
reklama
Dziewczyny a bierzecie duphaston profilaktycznie?
Ja nie biorę. Dostałam skierowanie na badania. 20.05 mam wrócić z wynikami. 02.06. będę miała USG prenatalne.
A i jeszcze Wam powiem, ze wogole mnie nie badała, ani ciśnienia ani wagi No nic. Tylko usg zrobila i powiedziała że ciaza młodsza i zeby zapisać się na kolejną wizytę. No jak dla mnie to jest bardzo dziwne, xhociaz to moja pierwsza ciąża.
Dziwna sprawa. Ze mną położna przeprowadziła wywiad, zmierzyła ciśnienie, określiła wagę.
 
Do góry