reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja zawsze za panienki miałam przeczucie, że jestem bezpłodna... W żaden sposób nie było to testowane...po prostu tak mi coś chodziło po głowie..a z pierwszą córka zaszłam po pierwszym nieużywaniu prezerwatywy... Także nie nakręcaj się a będzie dobrze🥰
Na szczęście mam już córkę 6 letnią i tez się udało szybko zajść :) ale fakt cała ciąża zagrożona była, druga stracona wiec mam już takie nastawienie momentami, ze wole się zaskoczyć niż rozczarować, ale tez wiem ze negatywne myślenie nie pomaga, także szykuje się na wigilię z noworodkiem :D
 
reklama
Cześć dziewczynki :)
Jak się macie?
Ja dziś lepiej niż wczoraj, chociaż bardziej przeżywam brak bólu piersi i jak leżę na lewym boku, odczuwam ból krzyża. Plamień i krwawień nie mam. Czasem czuję skurcz z prawej strony, czasem przechodzi i w głowie mam najgorsze myśli. Dziś 8t1d. W domu słyszę, żebym nic sobie nie wmawiała, bo wszystko jest dobrze. A piersi nie zawsze muszą boleć. Wizyta 22 maja dopiero, bo wszystko było dobrze z moimi wynikami jak również z dzieckiem.
Jak było u Was? Mam się czym martwić czy dać sobie na luz. W Was nadzieja
 
No w sumie normalnie za kilka dni miałabym miesiączkę, więc może faktycznie macie rację. Dziękuję 🙂
Ja tydzień temu w sobotę od razu pojechałam do lekarza z takim plamieniem i powiedziała, ze w terminie miesiączki często się może pojawiać, a w sobotę rozmawiałam z koleżanka i mówiła, ze jej znajoma tak miała cała ciąże, a dziecko zdrowe sie urodziło i wszystko ok :)
 
Biorę setaloft, który jest sertralina. 100 mg rano, na noc hydroxyzyne. Cieszę się, bo chciałam odstawiać, ale wszyscy lekarze mi mówią, ze gorzej jak odstawię niż jak biorę i absolutnie nie odstawiać. Liczę, ze z taka Armią Aniołów tym razem będzie dobrze [emoji3590]Dziękuję wszystkim za słowa otuchy :)
Broń Boże nie odstawiaj, czytałam wiele publikacji w tym anglojęzycznych na temat wpływu sertraliny na płód, maleństwu nic nie grozi, zapewniam cię. Będzie dobrze maleńka[emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Dziś rano przy podcieraniu zauważyłam brązowy śluz. I już tego nie ma, wszystko jakby w porządku, brzuch nie boli. Nie wiem, co powinnam zrobić. W czwartek lekarz mówił, że ciąża idealna, a dziś takie coś...Do wizyty jeszcze niecale 3 tygodnie
Jeżeli nie ma żywej krwi to uważam, że nie ma powodu do niepokoju[emoji3590]
 
reklama
Do góry