reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny! Nie było mnie tu troszkę i narobiło się ponad 30 stron zaległości! Gratulacje i uściski dla wszystkich, które zobaczyły bijące serduszka 😘 za resztę trzymam kciuki. U mnie samopoczucie bez zmian czyli codzienne bóle głowy i mdłości. Od dzisiaj wróciłam do pracy, trochę mniej lenistwa będzie :) czekam na prawdziwie wiosenną pogodę to może przy okazji przyjdzie troszkę więcej energii :)
 
U mnie same mdłości póki co, ale nie mam tak ze konkretnie od jakiegoś produktu mnie odrzuca.. i okropna zgaga :( nawet pod koniec pierwszej ciąży takiej okropnej nie miałam 🤭
U nas ciąża zaskoczenie Bo ze spirala ... 🙈
Witam, sorry za ciekawość ale jak ciąża że spiralą?😊
 
konieczne jest zrobienie całej trójki tarczycowej (tsh, ft3 i ft4) w jednym badaniu. Prawdopodobnie przy tym poziomie ft4 masz wysokie tsh lub niedługo gwałtownie wzrośnie. Ja na Twoim miejscu, zrobiłabym jak najszybciej badania. Sama mam hashimoto i niedoczynnosc od kilku lat wiec coś niestety o tym wiem..
Próbowałam przesunąć wizytę jednak nie da rady u ginekologa i powiedział mi żebym zrobiła tsh i poszła do endokrynologa, żeby dobrał mi lekarstwa. Próbowałam znaleźć jakieś u nas wolne miejsce prywatnie ale wszystkie najbliższe terminy zajęte. Zastanawiam się czy po prostu z tymi wynikami nie umówić wizyty online na znany lekarz bo jest pełno wolnych terminów a najwyżej po wizycie u ginekologa ustalić z nim co dalej.
 
Próbowałam przesunąć wizytę jednak nie da rady u ginekologa i powiedział mi żebym zrobiła tsh i poszła do endokrynologa, żeby dobrał mi lekarstwa. Próbowałam znaleźć jakieś u nas wolne miejsce prywatnie ale wszystkie najbliższe terminy zajęte. Zastanawiam się czy po prostu z tymi wynikami nie umówić wizyty online na znany lekarz bo jest pełno wolnych terminów a najwyżej po wizycie u ginekologa ustalić z nim co dalej.
Wydaje mi się że świetny pomysł[emoji106] Jeżeli masz wyniki badań to konsultacja online powinna być wystarczająca
 
Dziewczyny jakich aplikacji ciążowych używacie, które pokazują tak samo jak mówi wasz lekarz?
 
reklama
Próbowałam przesunąć wizytę jednak nie da rady u ginekologa i powiedział mi żebym zrobiła tsh i poszła do endokrynologa, żeby dobrał mi lekarstwa. Próbowałam znaleźć jakieś u nas wolne miejsce prywatnie ale wszystkie najbliższe terminy zajęte. Zastanawiam się czy po prostu z tymi wynikami nie umówić wizyty online na znany lekarz bo jest pełno wolnych terminów a najwyżej po wizycie u ginekologa ustalić z nim co dalej.
Moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie 🙂
 
Do góry