reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Babki powiedzcie mi czy macie jakieś zachcianki :D
Ja robię tour po sklepie i tam gdzie nie mam odruchu wymiotnego to wkładam do koszyka i jak do tej pory to bułki, Almette, pomidory malinowe, dorsz i słodycze 😅

Pierwsze przeczucie mówiło mi ze to będzie chłopak, ale jestem ciekawa bo cały czas mnie mdli i wymiotuje.
Jak to było w waszych poprzednich ciążach? Sprawdzało się to ze słodkie na dziewuche a słone na chłopaka? I czy wymioty tez są jakoś uzależnione od płci? Co o tym myślicie? 😅😁
 
reklama
Dziewczyny wyszedł mi taki wynik z TSH
5,256 µIU/ml próbuje się skontaktować z moją ginekolog ale jak na razie nic . I czy mam dziś jechać do szpitala czy poczekać do jutra ?
 
Babki powiedzcie mi czy macie jakieś zachcianki :D
Ja robię tour po sklepie i tam gdzie nie mam odruchu wymiotnego to wkładam do koszyka i jak do tej pory to bułki, Almette, pomidory malinowe, dorsz i słodycze 😅

Pierwsze przeczucie mówiło mi ze to będzie chłopak, ale jestem ciekawa bo cały czas mnie mdli i wymiotuje.
Jak to było w waszych poprzednich ciążach? Sprawdzało się to ze słodkie na dziewuche a słone na chłopaka? I czy wymioty tez są jakoś uzależnione od płci? Co o tym myślicie? 😅😁
Ja mam chyba zachcianki na wszystko... co niezdrowe 🥺🙄 mc, kfc jakieś chipsy itd. Staram się pilnować jednak bo takie żarełko w niczym nie pomoże. Tak jak wcześniej zdrowo jadłam to teraz mnie odrzuca od tego, ale próbuje dalej 😜 a takie słone rzeczy najwcześniej zagryzalam słodkim wiec u mnie się nie sprawdzi, ze na słodkie dziewczynka a na słone chłopczyk 🤣
 
Ja ciąży nie planowalam a od stycznia ostro wzielam się za siebie. Co 2 tygodnie zapisywałam wagę i wymiary. Teraz porzuciłam ćwiczenia i w cm widzę +4 w brzuchu i +2 w talii. Natomiast - 2kg ale to przez wymioty :(
Macica się powiększa ja tez czuje różnice po spodniach a jak narazie 1,5 schudłam
 
Ja mam chyba zachcianki na wszystko... co niezdrowe 🥺🙄 mc, kfc jakieś chipsy itd. Staram się pilnować jednak bo takie żarełko w niczym nie pomoże. Tak jak wcześniej zdrowo jadłam to teraz mnie odrzuca od tego, ale próbuje dalej 😜 a takie słone rzeczy najwcześniej zagryzalam słodkim wiec u mnie się nie sprawdzi, ze na słodkie dziewczynka a na słone chłopczyk 🤣
o to to. Mam to samo, mimo, że od października zdrowo się odżywiałam, to teraz najchętniej jadłabym fast foody. Odrzuca mnie od zdrowych rzeczy. Rano na siłę wciskam owsiankę z owocami, jogurtem i orzechami, którą dotychczas uwielbiałam. A... I często mam ochotę na kluchy: pyzy, kopytka itd. najlepiej okraszone tłustymi skwarami.
Kurcze, do czego to zmierza🤔
 
Dziewczyny, wczoraj Wam opisywałam swoją straszną wizytę na USG, gdzie zostałam potraktowana jak g... Niemniej jednak zgodnie ze skierowaniem tej wrednej lekarki zrobiłam dzisiaj betę. Wcześniej robiłam tylko 1 raz - po teście ciążowym. I chyba nastawiam się na najgorsze...
10.04 po teście było 207
dzisiaj, czyli prawie miesiąc później jest 1728
Niby wg tabeli norm ten wynik łapie się na 6. tydzien, czyli tyle, ile wynika z CRL zarodka na USG. Ale martwi mnie tak mały przyrost...
Czy któraś z Was też miała takie małe wartości, a mimo to usłyszała później serduszko? :(
Jestem załamana...
 
Dziewczyny, wczoraj Wam opisywałam swoją straszną wizytę na USG, gdzie zostałam potraktowana jak g... Niemniej jednak zgodnie ze skierowaniem tej wrednej lekarki zrobiłam dzisiaj betę. Wcześniej robiłam tylko 1 raz - po teście ciążowym. I chyba nastawiam się na najgorsze...
10.04 po teście było 207
dzisiaj, czyli prawie miesiąc później jest 1728
Niby wg tabeli norm ten wynik łapie się na 6. tydzien, czyli tyle, ile wynika z CRL zarodka na USG. Ale martwi mnie tak mały przyrost...
Czy któraś z Was też miała takie małe wartości, a mimo to usłyszała później serduszko? :(
Jestem załamana...
trochę za mało szczerze, powtórz ta betę raz jeszcze dla swojego bezpieczeństwa za dwa dni, małe przyrosty i utrzymujące się słabo rosnące beta hcg to tez może być pozamaciczna, są sytuacje, ze pęcherzyk w macicy, a zarodek gdzies indziej, rzadko bardzo się to zdarza, ale zdarza, albo beta Ci już leci w dol po prostu
 
Dziewczyny, wczoraj Wam opisywałam swoją straszną wizytę na USG, gdzie zostałam potraktowana jak g... Niemniej jednak zgodnie ze skierowaniem tej wrednej lekarki zrobiłam dzisiaj betę. Wcześniej robiłam tylko 1 raz - po teście ciążowym. I chyba nastawiam się na najgorsze...
10.04 po teście było 207
dzisiaj, czyli prawie miesiąc później jest 1728
Niby wg tabeli norm ten wynik łapie się na 6. tydzien, czyli tyle, ile wynika z CRL zarodka na USG. Ale martwi mnie tak mały przyrost...
Czy któraś z Was też miała takie małe wartości, a mimo to usłyszała później serduszko? :(
Jestem załamana...
z tego co wiem po 6 tyg nie robi się bety. Według mnie usg przez brzuch na tak wczesnym etapie ciąży to maskara. Wogole ja to bym pojechała do innego lekarza. Żadnych bet tylko pożądane usg...trzymam kciuki współczuję tylko tego stresu bo to jest najgorsze
 
reklama
Witam
od wczoraj mam wydzielinę brązowa. Jeszcze wczoraj dostałam się do swoje ginekologa zrobił USG serduszko biło. Dziś pojawiło się troszeczke krwi. Zadzwoniłam do ginekologa stwierdził że nic już nie może zrobić przyjmuje luteinę 2 X1. Do szpitala nie chce mnie wysyłać bo mogę leżeć w domu. Kolejna wizytę mam 26.05.
Leżę odpoczywam ale nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Jestem załamana w styczniu poroniłam do teraz w miarę było dobrze jestem po wizycie u endokrynologa TSH 4, 9 i czekam na diabetologa.
 
Do góry