reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dzień dobry miłej niedzieli 😁 u nas dziś ma być 21 stopni no szał 😁 chodzą za mną lody wiec popołudniu się skuszę mąż ma dziś szczepienie na COVID zobaczymy czy szczepionki dotarły. Położna przyniosła mi córcię kilka minut i cc położyła koło lewego policzka i kazał odwrócić do niej głowę tak się poznałyśmy pamietam jak w sekundzie się uspokoiła jak mnie poczuła super wspomnienia ❤️

Dziękuje Ci bardzo ♥️ Ja już bym chciała, żeby był poniedziałek. Myśle sobie, ze skoro tydzień temu serduszko wolno biło, dzisiaj niby tez wolno bije ale bije to malec ma chęć walki o życie. Przecież w ciągu tygodnia jeśli byłoby na prawdę źle to myśle, ze dzisiaj by serduszko już nie biło.
Moja ginekolog nie sprawdza tętna na tym etapie pokazała mi 21.04 tylko maleńkie serduszko które biło i tyle teraz wizyta 19.05. A nie sprawdza ponieważ mówi ze na tym etapie to duże obciążenie dla maluszka jednak fale elektromagnetyczne które przewodzą są niebezpieczne i dopiero zawsze po prenatalnych zaczyna puszczać mi tętno. Trzymam kciuki napewno będzie dobrze ❤️❤️ Fasolki są bardzo silne ❤️
 
reklama
Dziewczyny, a czy Wy macie objawy non stop? O ja z objawów to mam tylko lekko dołącz piersi, a i to nie cały czas. Raz bolą i wydają się takie pełne, a raz nie bolą w ogóle. Martwi mnie to.
mdłości mam codziennie poki co, sutki mnie bolą ale piersi powoli przestają, są pełniejsze ale mnie bolesne, podbrzusze tez czuje od czasu do czasu, zaparcia przestały mnie męczyć. W pewnym momencie te wszystkie objawy minął i będzie tak już do końca ciąży :) ja w pierwszej ciąży nie miałam kompletnie żadnych objawów oprócz braku miesiączki, nawet piersi nie bolały, nie czułam zmęczenia, zero mdłości :)
 
Dzień dobry :) pierwszy raz chyba miałam, ze zamiast niedzieli wolała bym już poniedziałek xD jutro o 18 kolejne usg „dla świetego spokoju” mimo iż jutro czeka mnie w pracy straszny zapiernicz to żyje tą 18 gdzie mam nadzieję zobaczyć to serduszko bo ostatnio tylko zaufałam na słowo pani doktor, niby mówiła, ze o tu taka jasna migająca plamka ale ja tego nie widziałam 🙈🙈🙈 ogólnie mam małe zaufanie do kogokolwiek tym bardziej w ciąży mam z tym problem 😅😅 Muszę to sprawdzić bo się uduszę, tylko mój T łapie się za głowę i nie może tego zrozumieć 😅😅🙈🙈
 
Dziewczyny tez was czasem boli brzuch jak na okres, tylko lżej i do tego jajniki. Boli mnie od wczoraj wieczora i zaczynam się martwić aż:(
 
Czy według Was to jest poprawnie zmierzony zarodek ?? Moja Pani doktor mierzy od początku do końca a tu mam wrażenie, ze jest źle zmierzony.
Cześć ja sprawdziłam moje USG dokładnie 6 tydzień i jeden dzień tak ja u ciebie i moje maleństwo ma 0,50 milionów i moja doktor powiedziała że jest dokładnie takie jak powinno więc czym się marwisz 😊 no chyba że czegoś nie doczytałam
 
Dziewczyny tez was czasem boli brzuch jak na okres, tylko lżej i do tego jajniki. Boli mnie od wczoraj wieczora i zaczynam się martwić aż:(
Mnie tak boli od początku codziennie, tak leciutko tli i tak trochę pobili i przestaje, do tego kłucie tez jest, zwykle czuje to wieczorem właśnie i trochę rano :) to jest normalne na tym etapie, co innego jak ból jest ostry, mocniejszy niż ten miesiączkowy i towarzyszy temu krwawienie, wtedy trzeba szybko reagować
 
reklama
Mnie tak boli od początku codziennie, tak leciutko tli i tak trochę pobili i przestaje, do tego kłucie tez jest, zwykle czuje to wieczorem właśnie i trochę rano :) to jest normalne na tym etapie, co innego jak ból jest ostry, mocniejszy niż ten miesiączkowy i towarzyszy temu krwawienie, wtedy trzeba szybko reagować
ooot, to mnie właśnie wieczorem, w nocy i rano, po południu jest ok
 
Do góry