reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

A skąd to przeczucie odnośnie dziewczynki?[emoji4]
Nie wiem. Trochę dlatego, że mam wrażenie, że ta ciąża jest bardziej podobna do pierwszej (z córką) niż do drugiej z synem. Nawet nie wiem jak to opisać, ale wydaje mi się, że podobnie hormony działają. Podobnie zmienia mi się ciało (przy synu zupełnie inaczej było), mam większe libido i w ogóle fajnie nam się uklada w tej kwestii ;) a przy synu, to się chowałam przed mężem, bo mnie aż odrzucało. Ale zweryfikuję to za kilka miesięcy ;) ale tak naprawdę, to wszystko mi jedno :)
 
reklama
Ja pierwsze przeczucie miałam, że chłopak i w sumie przed testem śnił mi się mały chłopczyk z brązowymi włosami. Z kolei partner obstawiał dziewuche, a teraz jakoś bardziej wydaje mi się dziewczynka a jemu chłopak. Ale to dobrze, widać że nie ma czegoś takiego, że ma być to i koniec.

Stare ale prawdziwe zdanie - nie ważne co będzie oby było zdrowe ❤️
 
Nie jesteśmy małżeństwem.. złożyłam wniosek na świadczenia że względu na opiekę nad mamę i musiałam zawiesić działalność.. jak dostanę to świadczenie to będę ubezpieczona ale oni mają czas...😠😠 Wiem, że w pierwszej "instancji" mi odrzuca i teraz czekam na to odrzucenie, żeby się odwoływać...
Nie ważne że nie jesteście małżeństwami, partnera może cię ubezpieczyć przy sobie.
 
U mnie wg teorii Ramzi i Nub wychodzi dziewczynka ale czy ja temu ufam to nie wiem. Jak robiłam badania genetyczne to w ostatniej ciąży to wyszedł chłopiec. Teściowa do mnie że podejrzewa że ja 3 poprzednie ciążę miałam chłopców i temu ronilam a teraz będzie dziewczyna i dlatego ciąża żywa. Może coś w tym jest, się okaże...
 
A mnie martwi to, że fizycznie za dobrze się czuje. Wcale nie zasypiam na siedząco, nie mam mdłości, piersi nie bolą cały czas. Wczoraj poszłam spać o 22:30, a dziś rano pęcherz obudził mnie po 5. Oczywiście dalej spałam potem, ale piersi nie bolały jak wstawiłam. Mąż mi mówi, że tyle razy było źle, że on wierzy, że teraz w końcu będzie dobrze. A mnie takie gadanie dobija. Bo ja miałam na początku przeczucie, że będzie dobrze, ale teraz to już nie wiem.
u mnie tez jest raz super samopoczucie i mam wrażenie, ze mdłości powoli mijają, bo już są straszne tylko rano i wieczorem, a w srodku dnia jest ok, poza tym nie każdy ma objawy! Mam koleżanki, co nic im nie było:)
 
Cześć dziewczyny :)
Chciałabym do was dołączyć - mój termin to 20.12.2021
W zeszłym tygodniu byłam na wizycie u lekarza, gdzie w końcu było bijące serce :)
To moja pierwsza ciąża, w poprzednim cyklu niestety skończyło się na biochemicznej...
Wszystko jest dla mnie nowe, dlatego cieszę się że trafiłam na to forum :)
 
A mnie martwi to, że fizycznie za dobrze się czuje. Wcale nie zasypiam na siedząco, nie mam mdłości, piersi nie bolą cały czas. Wczoraj poszłam spać o 22:30, a dziś rano pęcherz obudził mnie po 5. Oczywiście dalej spałam potem, ale piersi nie bolały jak wstawiłam. Mąż mi mówi, że tyle razy było źle, że on wierzy, że teraz w końcu będzie dobrze. A mnie takie gadanie dobija. Bo ja miałam na początku przeczucie, że będzie dobrze, ale teraz to już nie wiem.
Ja Ci powiem że też zawiuje. Dziś piersi mnie prawie nie bolą, nie mam mdłości i już mam czarne myśli. Bardzo ciężko jest tak żyć w takim strachu. Mam nadzieję że moje maleństwo jest silniejsze niż ja
 
U mnie wg teorii Ramzi i Nub wychodzi dziewczynka ale czy ja temu ufam to nie wiem. Jak robiłam badania genetyczne to w ostatniej ciąży to wyszedł chłopiec. Teściowa do mnie że podejrzewa że ja 3 poprzednie ciążę miałam chłopców i temu ronilam a teraz będzie dziewczyna i dlatego ciąża żywa. Może coś w tym jest, się okaże...
ale cos w tym jest, ja znam dziewczynę, która ma 2 zdrowe córeczki, a poroniła chyba 3 albo 4 ciąże z chłopakami, i ona tez nie ma brata tylko siostrę, wiec jej mama tez nigdy chłopca nie miała.
 
reklama
Do góry