reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny, czy któraś z Was miała taki problem otóż jakiś ponad tydzień temu mój lekarz wystawił mi receptę na 3 opakowania clexane 0.8 poszłam do apteki kupuje i Pani mówi że dzisiaj ma jedno opakowanie ale na jutro może zamówić kolejne ok zgodziłam się, przychodze i nagle informacja że na magazynie nie mają jednak, nie mają skąd zamówić i mam sobie radzić. Nosz...... Nie mam skąd wziąć receptę z kodem RC nowa wczoraj dzwoniłam do internisty to on jedynie pelnoplatna chciał dać, nie zgodziłam się. I teraz jestem w kropce bo leki się już kończą. Czy to nie apteka powinna załatwić skąd ten lek choćby z innej apteki? Bo oni umywają ręce. Dzwoniłam na infolinię to Pani mowi ze każda apteka doza to inna spółka i nie mogą robić przerzutów lekami. I mam sobie załatwić nowa receptę. 😡😡
Cooo ?? Że jak z winy apteki nie ma leku to TY musisz sobie radzić ? Tak to działa ? 🙄 a nie mogą oddać recepty, anulować albo coś podobnego ? Ja się kompletnie na tym nie znam, ale jeżeli to jest taki cyrk to nieźle... może spróbuj się skontaktować z lekarzem który wystawił receptę ? Czasami wystarczy tylko telefon do recepcji albo mail i w ten sam dzień dostaniesz kod. Przynajmniej u mnie tak działa.
Ja pofolgiwalam sobie przez weekend, aż się źle z tym czuje teraz😡🙉 nieśliśmy znajomych w sobotę i były chipsy, paluszki, lody, cukierki... A tak się trzymałam zdrowego jedzenia.. tylko czy dam radę teraz...🤔🥴🥴🤣🤣
Ja się tak mecze żeby jeść zdrowo. Mi w głowie same fast food, chipsy itd najlepiej jeszcze zagryzane czymś słodkim. Boje się, ze się roztyje, ale tak trudno mi teraz zapanować nad apetytem... 😬
Ogólnie clexane jest lekiem ciężko dostępnym, co jakiś czas są problemy, na przyszłość polecam porozmawiać z lekarzem, żeby wypisywał ci np. 3 recepty po 1 op, wtedy zawsze łatwiej znaleźć i zrealizować w kilku aptekach
emoji846.png
Co Ty ? Przestraszyłaś mnie teraz 😅 tez jestem na clexane, dopiero 2 raz kupowałam, ale zawsze było. Chyba muszę tez poprosić o 3 recepty po 1, tak na wszelki wypadek
 
reklama
Problem z clexane bywa przede wszystkim z dawkami 0.6 i 0.8, dawka 0.4 raczej dostępna jest ciągle [emoji846]
Przed wizytą też zawsze można zadzwonić do apteki i zapytać czy jest dostępny lek i ewentualnie poprosić o odłożenie konkretnej ilości opakowań
 
Witam w piękny słoneczny poniedziałek! Od rana zaliczone 2 cofki ... w końcu sniadanie udało się zjeść i jest lepiej ... kciuki za dzisiejsze wizyty. Miłego dnia 😁
 
kiedy masz datę porodu ?
Hej, przepraszam ale w weekend sie w ogole nie logowałam, mam jakiś taki czas, że właczanie komputera powoduje u mnie jeszcze gorsze mdłości:p
Aplikacja wyliczyła mi termi na 20.12, dopiero w tym tygodniu idę na pierwszą wizytę stacjonarną u gin.

Zabieram się za nadrabianie co napisałyście przez cały weekend ;)
 
reklama
Czy dokucza wam rwa kulszowa ? 🧐 nie łączyłam tego z ciąża, ale ostatnio doczytałam gdzieś, że bardzo prawdopodobne, że to przez ciąże. Wczoraj chodzić normalnie chodzić nie mogłam, kuśtykam jak szalonooki Moody z HP 😜
 
Do góry