reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

O tak to wygląda według tej teorii nub
 

Załączniki

  • 31F87A79-C2EF-4D66-962E-A60233FA2531.jpeg
    31F87A79-C2EF-4D66-962E-A60233FA2531.jpeg
    159,2 KB · Wyświetleń: 113
reklama
Laski czy my coś mamy załatwić? Jeśli jestem na KRUS to żadnych zwolnień nie daje ale czy np do jakiejś położnej się trzeba zapisać,coś gdzie zgłosić? Bo ja to tak tylko wizyty u gina o tyle narazie. Szpital to chyba potem przed porodem..jakoś narazie do kolejne wizyty nie myślę o niczym bo wydaje mi się za wcześniej i na wyprawkę i remont i w ogóle ;) jest we mnie maluszek i tyle.
 
A to nie o tym pisała kiedyś Mamaginekolog, że to nie jest poparte żadnymi badaniami?
A nie wiem, możliwe, ja tam w to nie wierze, ale zabawa śmieszna :p jedyne sensowne badanie będzie takie, jeśli ten nub będzie zgodny z tym jakiej faktycznie płci dziecko się urodzi :) z córką faktycznie się zgadza, no ale nie ma na pewno. O wierzyć w stu procentach, ze to wiarygodnie określa płeć
 
Ja sobie marzę cicho o córce a wszyscy mi mówią, że z moim mężem nie ma opcji 😂 jak to mówią " z takiego mężczyzny, to tylko chłopak" 😂 jak żyć 🤷 będzie chłopak, to też będę kochać nad życie 😁
 
To jest wlasnie teoria ramziego, a nub to jest ten wyrostek ktory widac w okolicach 12 tyg i o tym wlasnie pisze mamaginekolog ze jej sie sprawdza, a wlasnie ta metoda ramziego nie ma zadnych badan a niby jest 97% skuteczna 🙂
Aaaaa widzisz, ja wpisałam teoria nub w Google i to wyskoczyło w grafikach xD dzięki za sprostowanie 🥰
 
Cześć Dziewczyny 🌺
Długo tu jakoś nie zaglądałam, ale też dużo się u mnie działo.
Na szczęście z fasolka jest wszystko ok. 04.05 miałam kolejna wizytę i już miało 2.87 cm, serduszko bije ładnie nawet chwilę puściła mi, żebym mogła posłuchać cudowne uczucie 😍
Teraz mam trochę więcej czasu to będę starała się częściej zaglądać.
 
reklama
Do góry