reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej dziewczyny podczytuje Was od początku. Ale bałam się napisać że wzgledu na moje przejścia syn 19lat i 3 poronienia wszystkie zatrzymane w 7 tyg ostatnie poronienie październik 2020.Obecnie jestem w 7 tyg i strach ogromny wizyta 19 maja termin na 25 /26 grudzień. Trzymam za Was wszystkie kciuki i pozdrawiam z całego ❤
 
reklama
Hej dziewczyny podczytuje Was od początku. Ale bałam się napisać że wzgledu na moje przejścia syn 19lat i 3 poronienia wszystkie zatrzymane w 7 tyg ostatnie poronienie październik 2020.Obecnie jestem w 7 tyg i strach ogromny wizyta 19 maja termin na 25 /26 grudzień. Trzymam za Was wszystkie kciuki i pozdrawiam z całego ❤

Teraz zobaczysz ze słońce się do was uśmiechnie i będziesz miała w grudniu najlepsze święta w życiu 🥰 życzę tego tobie z całego serduszka 🥰🤰🏼❤️
 
Hej dziewczyny podczytuje Was od początku. Ale bałam się napisać że wzgledu na moje przejścia syn 19lat i 3 poronienia wszystkie zatrzymane w 7 tyg ostatnie poronienie październik 2020.Obecnie jestem w 7 tyg i strach ogromny wizyta 19 maja termin na 25 /26 grudzień. Trzymam za Was wszystkie kciuki i pozdrawiam z całego ❤
a masz jakieś leki tym razem? Moze jest jakaś błaha przyczyna tych poronień?
 
Cześć dziewczyny, ja również będę rodzic w grudniu mam nadzieje,ze wszystko się uda, bez żadnych komplikacji 😉 Jest to moja pierwsza ciąża i trochę się tym stresuje….Termin mam na 7.12 ☺️ A od jakiś 3 tyg. uporczywe mdłości i wymioty, a od wczoraj straszne zawroty głowy ( większość dnia spędzam w łóżku i mam straszne wyrzuty sumienia,ale nie jestem w stanie nic więcej robić 😔), ale wiadomo oby wszystko było dobrze to i dam radę to wytrzymać 😉 Pozdrowienia i miłego dnia!
 
Cześć dziewczyny, ja również będę rodzic w grudniu mam nadzieje,ze wszystko się uda, bez żadnych komplikacji 😉 Jest to moja pierwsza ciąża i trochę się tym stresuje….Termin mam na 7.12 ☺️ A od jakiś 3 tyg. uporczywe mdłości i wymioty, a od wczoraj straszne zawroty głowy ( większość dnia spędzam w łóżku i mam straszne wyrzuty sumienia,ale nie jestem w stanie nic więcej robić 😔), ale wiadomo oby wszystko było dobrze to i dam radę to wytrzymać 😉 Pozdrowienia i miłego dnia!
Kochana ja również 7.12 :) jutro wybija 10+0, wizyta kolejna za tydzień :) wymioty, mdłości rowniez od ok 3 tygodni i ciągle zmęczenie 🙊
 
reklama
Do góry