reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
mi wyszly bakterie ale po zrobieniu posiewu okazalo się że nic się nie dzieje. Ponoć śluz teraz może bardzo zanieczyszczać i lekarka mi podpowiedziała żeby przed oddaniem próbki zamontować sobie tampon wtedy mniej się przedostanie.
Badanie moczu naprawdę jest trudno czasem zrobić zeby wyszło wiarygodnie.
No ja oddałam mocz pierszy raz to wynik wyszedł fatalny bo właśnie śluz mi wpadł.. a za kilka dni oddałam ponownie bardzo uważając i wyniki dobre :)
 
Dziewczyny pies mnie chce dziś wykończyć [emoji1787] od rana chce się ze mną bawić, przynosi mi zabawki, liny, a jak na chwilę się położyłam to zaczepiał mnie łapką [emoji14][emoji86]
Fajna ta twoja psina[emoji7]Labrador? Ja kocham zwierzęta, mamy buldoga angielskiego, bernardyna, kota i królika także jest wesoło[emoji6]
 
W Internecie wyczytałam, że to zagraża dziecku, czy to prawda? 😭 Ja mam białka 50 mg, a leukocyty 13-20... Więc sporo... 😭
To nie jest sporo. W ciąży tak może się zdarzyć. Leukocyty miałam niedawno, powtórzyłam badanie i zniknęły. Teraz zapobiegawczo piję sok z żurawiny.
Jeszcze przed ciążą, jak miałam białko w moczu non stop i to większe ilości, to byłam tylko kontrolowana przez specjalistę. Dopóki nie ma nadciśnienia, obrzęków, omdleń miałam być spokojna
 
reklama
Do góry