reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej dziewczyny, u mnie cala trojka dzieciakow chora, wiec inhalacje, syropy itd, synek w nocy goraczka wiec wstalam go wziasc do siebie i dac syrop, czuje ze moje zmeczenie dzis bedzie meeega duze, dobrze ze chociaz cieplo jest 🙂
A mozna pic herbate z pokrzywy? Bo bardzo lubie a nie wiem czy mozna i odstawilam ja

Kto dzis ma wizyte? Trzymam kciuki i czekam na pozytywne wiesci
Też mam taką pyszna pokrzywę z dodatkiem mango 😍 ale gdzieś czytałam, że nie zalecają w ciąży :( nie wiem czy to prawda, bo w internecie dużo bzdur...
 
reklama
Też mam taką pyszna pokrzywę z dodatkiem mango [emoji7] ale gdzieś czytałam, że nie zalecają w ciąży :( nie wiem czy to prawda, bo w internecie dużo bzdur...
Ja z pokrzywy zrezygnuję ale tylko dlatego, że po niej siusiam jak szalona a dołącz do tego ciążę i będę non stop w łazience [emoji16]
 
Dzień dobry witam się w ten piękny dzień 🌞 i ostatni bo potem ma u nas padać przez 10 dni 😤 Ja również uwielbiam camemberta szczególnie teraz gdy sezon grillowy wiec wcinam podobnie z wędzona ryba i lody tez jem bo mam smaka ale więcej niż 1 gałkę nie dam rady 😁 Co do roweru to moja Pani ginekolog mi odradziła i tak ostatnio nie było nawet pogody żeby jeździć a dziś to za gorąco. Co lekarz to opinia ale ja się chyba jednak skuszę czuje się dobrze dużo się ruszam mdłości minęły choć wieczorem coś mnie tak muli delikatnie piersi sporadycznie bolą idzie lepsza połowa ciąży 😁😁 kciuki za wizyty ✊🏻✊🏻❤️
 
oj ja pije ze cztery rumianki spokojnie i ze 3 miety słabe , tylko to mi pomaga trochę
Najlepiej podpytać lekarza:) są jakieś zioła, które można a na które lepiej uważać, ale już tego nie pamiętam bo dawno czytałam :) ale myślę, że rumianek i miętą są ok :) jak mam gorszy dzień jeśli chodzi o wymioty to też pije miętę :)
 
reklama
Do góry