reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Hej mamuśki:)
Ja dziś 10+1 i jutro wizyta :)
Co do kawy hm uwielbiam ale fasolka chyba ma inne zdaniem🤮
Czekam na otwarcie kawiarni zjem duże ciacho i wypiję jakieś latte🍰☕

Coś mnie wzięło na wspominki ❤️
Oglądam zdjęcia jak wyglądałam kilka dni przed porodem🥰
 
Mi się wydaje, że u mnie powolutku też idzie ku lepszemu. Może do 12 tygodnia uporam się z mdłościami i będę jeść normalniej.
Kawy nie piję, choć przed ciążą uwielbiałam. Teraz mnie drażni jej zapach, nie byłabym w stanie jej wypić. Jak jestem u mamy, to piję słabą czarną herbatę, czyli tak raz w tygodniu. Głównie to piję zwykłą wodę, wiem, że jest bezpieczna i najlepiej mi wchodzi.
Ogólnie mam pozytywne nastawienie, mam nadzieję, że teraz już będzie dobrze.
 
Hej mamuśki:)
Ja dziś 10+1 i jutro wizyta :)
Co do kawy hm uwielbiam ale fasolka chyba ma inne zdaniem🤮
Czekam na otwarcie kawiarni zjem duże ciacho i wypiję jakieś latte🍰☕

Coś mnie wzięło na wspominki ❤️
Oglądam zdjęcia jak wyglądałam kilka dni przed porodem🥰
ja też dzisiaj 10+1 kiedy masz kolejna wizytę? Ja mam dopiero 28 maja i wtedy będą prenatalne, tyyyle czekania.
 
reklama
Do góry