reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
niczym nie smaruje, maksymalnie do 15cm w boki od pępka no i jakieś 2cm w dol, generalnie staram się wbijac tam gdzie nie mam siniaka a jak już cały brzuch jest kolorowy to szukam miejsca gdzie nie ma twardej guli pod spodem, bo często po zastrzyku dzień później czuje twarde miejsce. Kłuje się tak jak należy, dezynfekuje chwytam fałde wbijam i po chwili puszczam fałde a siniaki i tak się robią. Mój ginekolog mówił że to normalne i nie przejmować się tym. Jeśli chodzi o smarowanie to będę chciała smarować ale czymś nawilżającym na rozstępy a raczej żeby się nie pojawiły. Ale na razie nie mam jakoś weny żeby zacząć szukać odpowiedniego kosmetyku chyba za szybko trochę.
mi tez siniaczki wychodzą po heparynie, ja robie na boczkach i malutkie siniaczki czasem, jak robiłam blisko pępka to miałam siniak na siniaki:(
 
Dziewczyny, piszecie, że męczą was mdłości. Ja dziś 9+5 a mdłości nie mam już chyba od skończonego 7 tc. W między czasie miałam wizytę i było wszystko dobrze. Czy ktoś też już ma spokój? Ja w zasadzie czuję się dobrze. Wczoraj nawet skusiłam się na umycie okna, ale nie był to dobry pomysł, zaczęło mi się kręcić w głowie, trochę bolała, musiałam poleżeć z braku sił.
U mnie tez już odpuściły mdłości 10+2 i powiem szczerz ulga od razu😊jutro mam wizytę i czekam niecierpliwie żeby zobaczyć bąbelka 😊
 
Ja rocznikowo 29 😉 Ja dzisiaj znacznie lepiej niż przez ostatnie dni (ale chyba wariuje bo zaczęło mnie to martwić,ze się w miarę dobrze czuje 🙈) Prenatalne mam 20 maja a wizytę u gin 24.05 i już się nie mogę doczekać bo chce być spokojna czy wszystko ok 😉
 
reklama
Wróciłam z wizyty. Ciąża jednak starsza termin 16.12 a nie 18.12 😁
Serducho bije pięknie 181 uderzeń na minutkę i ta dzidzia jakaś taka już nawet ludzka w wyglądzie ❤️
Tak jak spojrzałam pomyślałam - jakie ładne dziecko ❤️🥰🤪
 

Załączniki

  • F5978642-68C8-4A2F-85BA-B7CC319E512D.png
    F5978642-68C8-4A2F-85BA-B7CC319E512D.png
    211,2 KB · Wyświetleń: 95
Do góry