reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Napisze Wam tu bo może któraś tez się zastanawia nas szczepieniem na COVID. Pytałam dziś mojej lekarki i powiedziała, że jak najbardziej się szczepić, ale dopiero po 13 tygodniu!
ja właśnie dzisiaj dostałam zaproszenie na szczepienie. Cały czas się zastanawiam. Boje się ze za jakiś czas okaże się ze coś będzie nie tak z dzieckiem ze jakoś na niego to wpłynie.
 
Ja dziś fizycznie lepiej, nie wymiotowałam, tylko raz mnie cofnęło i nawet byłam w stanie dotknąć mięsa mielonego i później z chęcią jednego mielońca zjadłam 😂
Psychicznie tez miałam ciężkie kilka dni, od momentu jak zaczęłam mniej wymiotować to już myślałam, że coś nie tak. No ale dzisiejsza wizyta i słowa ginekologa, że jest piękna zdrowa ciąża mnie uspokoiły ❤️🤞
ja to psychicznie Prawie cały ten trymestr kiepsko się czuje. A fizycznie bardzo dobrze praktycznie tylko zmęczenie mam, żadnych innych objawów.
To dobrze ze Cię uspokoił.
 
Jestem po trzech obumarłych ciążach. Teraz miałam krwawienia, plamienia i spadającą betę. Pomimo dpadającej bety tydzien później byla zywa ciaza, ale nigdy nic nie wiadomo. Gin twierdzi, że mogli mi pomylić wyniki.
oby miał racje i to była tylko kiepska pomyłka.
Będę trzymać za Ciebie kciuki żeby było wszystko ok.
 
Powiem Ci, że u mnie beta spadła, a tydzień później na wizycie była żywa ciąża z bijacym serduszkiem i z rozmiarem odpowiadającym OM. Więc chyba na tym etapie beta już nie jest taka wiarygodna. Ale mogę się mylić.
Na IP bylo tętno- tydzień temu. Wczoraj na wizycie tętna nie było... stąd skierowanie na Betę. Ma słaby sprzęt ale mówi że pulsowanie nawet na tym powinno być widoczne
 
reklama
Do góry