reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja jestem za zamkniętym wątkiem można wkleić linka jak ktoś będzie chciał dołączyć to się dopisze. Tak miałyśmy 7 lat temu tylko przyniosłyśmy się na messengera później i do dziś mamy kontakt . Jeżeli chodzi o szczepienie na dzień dzisiejszy się nie zaszczepić bo nie ma badań potwierdzających bezpieczeństwo względem dziecka. W pierwszej ciąży kupiłam sobie tylko jedne spodnie z hm i miałam przeć cała ciąże a teraz myśle nad leginsami i jakieś z 3 bluzki ciążowe bo do końca lipca będę pracować już ustaliłam z przełożona a w jeansy się już nie mieszczę 😂😂
 
tez czekam na poprawę drugiego trymestru. U mnie dziś trochę lepiej bo udało się nie wymiotować i nie było mdłości , a teraz po kanapce przyszły mdłości i tak o.
współczuje wszystkim które wymiotują albo tylko mdłości maja. Nic przyjemnego
 
Ja mam kolejna wizytę dopiero w połowie czerwca, ale w między czasie prenatalne. Lekarz specjalnie tak się ze mną umówił, co by jak najrzadziej "tam gmerac" 😉

Mam termin i się szczepię. Mój gin jest jak najbardziej na tak, tylko Pfizerem. Mówił, że koleżanki lekarki, w ciąży, też się szczepiły

A gdzie? Ja nie pytałam, przed wizytą zapytam.
Ja mam usg prenatalne 3.06 i potem będę robiła amniopunkcje.
Będziesz robiła amniopunkcje? Z jakiego powodu? Nie boisz się? Masz kogoś sprawdzonego?
 

Załączniki

  • IMG_0566.jpg
    IMG_0566.jpg
    268 KB · Wyświetleń: 56
Dziewczyny ja covid miałam w marcu... Dziś moja bratowa była u swojego lekarza jest w 21 tygodniu ciąży i Pani doktor jej powiedziała żeby się nie szczepila...
teraz to ciężko podjąć decyzje. Raz mówią ze nie innym razem ze tak. Ja myśle ze może teraz jesteśmy w tym lepszym okresie bo ciąże przechodzimy w lato a nie zimne i może jakoś da radę się uchronić. Ale z drugiej strony nigdy nie wiadomo.
 
Hola gratulacje!
Ja oczywiście padlam i siedzę sobie w łóżku 🙉
Byliśmy połazić trochę z psem, chwilę w sklepie i już się zmęczyłam heh.
 
Wróciłam! Cudowna wizyta 🥰 ciąża przebiega bez problemów, wyniki badań podobają się ginekologowi. Oczywiście najważniejsze, że seruszko sobie bije, dzidziuś się rusza i ma już 3,5cm! To starsza ciąża niż wyszło na poprzednich badaniach, 10 tydzień 😀 wstawiam zdjęcia mojego skarbu największego 💚
cudownie 😍😍
 
reklama
Do góry