reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Jeżeli wszystko było jak w zegarku to 12-13 kwiecień
Kochana Badz cierpliwa i może jescze rozważ pójście do lekarza z lepszym sprzętem. Znam dziewczynę którą wysłali na łyżeczkowanie bo nic nie widać, jakieś niby problemy. Poszła do prywatnego lekarza z super sprzętem i cieszy się 5 miesiecznym synkiem teraz!
Nie panikuj, mysl pozytywnie, bądź samej dobrej myśli, wszystko będzie dobrze ❤️
 
reklama
Kochana Badz cierpliwa i może jescze rozważ pójście do lekarza z lepszym sprzętem. Znam dziewczynę którą wysłali na łyżeczkowanie bo nic nie widać, jakieś niby problemy. Poszła do prywatnego lekarza z super sprzętem i cieszy się 5 miesiecznym synkiem teraz!
Nie panikuj, mysl pozytywnie, bądź samej dobrej myśli, wszystko będzie dobrze ❤️
Dzisiaj idę do innego może to zbyt wczesnie ale muszę dowiedzieć się co mi powie inny lekarz
 
W ogóle nie mogłam spać w nocy. Jeszcze ta okropna migrena, nie wiedziałam, czy coś wolno mi brać, a w domu tylko Ibuprom. Nie zatkany bo już zaczęło pylić, a ja alergiczka. No i dziś wizyta... strasznie się boję.
 
Hej, ja dzis zostalam z mlodym w domu, bo przeziebiony wiec troche poleniuchujemy 😉 jutro pierwsza wizyta o 15:40, ciekawe jak moja kijanka sie rozwija 😉
Dzis rano sie wkurzylam przy mierzeniu cukru na czczo, pokazalo mi wynik 106, ja juz praktycznie nie jem nic niedozwolonego a tu taki cyrk, zmierzylam po chwili z innego palca a tam 91 :/ roznica kilku jednostek ok, ale 15? Przy wyniku na czczo to ogromna roznica. Kupilam nowy glukometr i bede patrzec o co chodzi.
 
W ogóle nie mogłam spać w nocy. Jeszcze ta okropna migrena, nie wiedziałam, czy coś wolno mi brać, a w domu tylko Ibuprom. Nie zatkany bo już zaczęło pylić, a ja alergiczka. No i dziś wizyta... strasznie się boję.
Można brać leki do nosa sterydowe np. Fanipos albo Nosometin, mam astmę i alergie, dr. alergolog kazała mi dalej brać leki w ciąży.
 
Dzień dobry to będzie piękny dzień tego Wam życzę z całego serduszka ❤️ Kciuki za wszystkie dziewczyny wizytujące za tydzień mam wizytę i przydało by się ogarnąć jakieś badania co są zlecone ale chęci brak. Modle się aby nie zaczęło padać o 15 bo obiecała córce wypad do parku a dziś ostatni taki piękny u Nas dzień i potem leje i leje według pogody.

Robie prenatalne 20 maja w GYNCENTRUM w Katowicach, można z partnerem.

W listopadzie kończę 37 lat.
Na razie Was podczytuje, do końca maja full pracy, a L4 planuje od sierpnia.
Dziś jestem w 11w+1, od niedzieli mam więcej energi, natomiast dwa poprzednie tygodnie to przesypiałam.
W której placówce będziesz robić ? Ja będę dzwonić się umówić na takie usg 4d żeby mąż mógł zobaczyć :)
Wiem że masz trudna sytuację i trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku, ale mi głównie chodzi o to że jak mąż był chory to plemniki mogły być uszkodzone a wtedy właśnie mieliśmy starania... I tym się najbardziej przejmuje [emoji25] oczywiście poczytałam internet i dopiero się zdołowałam...
Też mam taka sytuacje mąż brał antybiotyk i też może być uszkodzony plemnik..
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny [emoji16] u mnie bez porannego spaceru bo mąż wyszedł właśnie do pracy, młodszy syn jeszcze śpi (a coś marudził w nocy) a nasze rybki niezbyt byłyby chętne na opuszczenie swojego akwa [emoji23]

Jestem ciekawa czy na działanie duphastonu trzeba trochę poczekać bo dostałam go nie tylko z powodu wcześniejszych plamień ale i z powodu bólu podbrzusza. Czujecie pobolewania na tym etapie? Takie jak na okres?
Mnie czasami pobolewa ale to takimi momentami i zdecydowanie słabiej niż w czasie okresu (zawsze miałam okresy okropnie bolesne, być może przez to ze mam mięśniaki 😔) a właśnie ma któraś z was mięśniaki ?
 
Do góry