reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dzień dobry ! Rano wstaje i mdłości kładę się mdłości chodzę siedzę mdłości... 24 H... ten tydz to apogeum 😓😓🤢 jeszcze troszkę trzeba dac radę. To se ponarzekalam z rana 😜.Nie mam w czym chodzić nie dopinam spodni wszystkie mam xs... kurczę szybko dziś 7 i 3 , czytałam że w 2 ciąży szybciej brzuch rośnie no i u mnie się sprawdza . Kciuki za dzisiejsze wizyty. Miłego dnia 😘😘
u mnie 7,8 tydzien były najgorsze jeśli chodzi o mdłości, dzis 9+5 i jest o niebo lepiej, dalej mdli mocno z rana i wieczorem, ale jestem w stanie cis zjeść. Mam nadzieje, ze Ci minie niedługo!
 
reklama
Sama już nie wiem co mam myśleć..
Analizowanie w kółko jednego usg już nie pomoże, trzeba się uzbroić w cierpliwość. Oby ten nowy lekarz mial lepszy sprzęt, wypytaj go dokładnie o wszystko. Możliwe, że doszło później do zapłodnienia, ciąża może być
młodsza i wystarczy poczekać. Ja w 5tc miałam tylko pęcherzyk i to jest normalne.
 
Pójdę do innego lekarza z lepszym sprzętem , dziwi mnie fakt że napisał mi tętno płodu wątpliwe
ja miałam puste jajo w grudniu, stwierdziła dopiero przy pęcherzyku ponad 2,5cm w 8tygodniu. Wcześniej mowila, ze do 2,5cm zarodek ma prawo się pojawić i żeby nie skreślać ciazy. U mnie skończyło się niestety pustym, ale u Ciebie nie musi!:)
 
Mnie czasami pobolewa ale to takimi momentami i zdecydowanie słabiej niż w czasie okresu (zawsze miałam okresy okropnie bolesne, być może przez to ze mam mięśniaki 😔) a właśnie ma któraś z was mięśniaki ?
Ja nie mam mięśniaków, ale też miałam strasznie bolesne miesiączki. Teraz brzuch mnie momentami pobolewa, ale też są to lżejsze bóle.
 
Analizowanie w kółko jednego usg już nie pomoże, trzeba się uzbroić w cierpliwość. Oby ten nowy lekarz mial lepszy sprzęt, wypytaj go dokładnie o wszystko. Możliwe, że doszło później do zapłodnienia, ciąża może być
młodsza i wystarczy poczekać. Ja w 5tc miałam tylko pęcherzyk i to jest normalni

idź do innego lekarza albo czekaj do wizyty, ja nie konsultowałam z innym, ufam mojej doktor, ma dobry sprzęt, sprawdzała kilkukrotnie 3x
Priv
 
Dzisiaj idę do innego może to zbyt wczesnie ale muszę dowiedzieć się co mi powie inny lekarz
Ja bym chyba poczekała do przyszłego tygodnia. Sama poszłam do lekarza dopiero w 7+3 i wtedy mogłam wszystko zobaczyć łącznie z serduszkiem. Myślę, że udalas się za szybko do lekarza
 
Robie prenatalne 20 maja w GYNCENTRUM w Katowicach, można z partnerem.

W listopadzie kończę 37 lat.
Na razie Was podczytuje, do końca maja full pracy, a L4 planuje od sierpnia.
Dziś jestem w 11w+1, od niedzieli mam więcej energi, natomiast dwa poprzednie tygodnie to przesypiałam.
Tez mam na 20.05 termin prenatalnych ale będę wtedy w 11t+2, kurczę mam nadzieje ze będzie dobrze widać wszystko bo się obawiam czy nie za wczesnie (ale Pani z recepcji w tej klinice mi obliczala datę kiedy powinnam się zgłosić 😳
 
Ja bym chyba poczekała do przyszłego tygodnia. Sama poszłam do lekarza dopiero w 7+3 i wtedy mogłam wszystko zobaczyć łącznie z serduszkiem. Myślę, że udalas się za szybko do lekarza
Lekarz mi dał skierowanie bo uzal że będzie już wszystko ładnie widać ,
Pójdę dziś do lekarza i po prostu udam głupia że nic nie wiem , zobaczę co on mi pwoie nie przyznam się że byłam wcześniej u innego i podejrzewa puste jajo
 
reklama
Do góry