reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Jak nie świadczą ? Chyba właśnie daje to do myślenia , że skoro w dniu planowanej miesiączki były słabe to ciąża może być wczesną , i chyba brak zarodka też coś wyjaśnia ? Daje trochę do myślenia ? Czy nie , nie wiem bardzo septycznie podchodzisz.. myślę że każdej z nas należy na tym żeby dziecko było zdrowe i było wszystko w porządku . Może ty masz inne podjescie do swojej ciąży ja bardzo przeżywam to że może być coś nie tak i wjeżdżanie na kogos w takiej sytuacji nie jest wporzadku 🙂
Powiem Ci jak ja miałam na początku i jaka głupiutka byłam 🤪 zrobiłam test wyszły 2 grube kreski i do ginekologa umówiłam się na drugi dzień 😂 gdzie powinnam umówić się za jakieś 2 tygodnie 🤪 i na tej wizycie kompletnie nic nie było widać ( 4 tydzień ) i co najgorsze przez moją głupotę babeczka myślała że mam ciążę pozamaciczną 😮 codziennie potem musiałam chodzić do lekarza bo bała się że dostanę wylewu do brzucha .... tydzień później był pęcherzyk (jakoś 5 tydzień) a za półtorej tygodnia zobaczyłam zarodek z serduszkiem ❤️ To czekanie jest najgorsze ale uważam że warto ❤️ Oczywiście życzę Ci żeby dzisiejszy lekarz zobaczył to czego pragniesz ❤️ No ale moim zdaniem troszkę za szybko się zapisałaś ☹️ sama stwierdzam to po mojej głupocie .... A teraz dopiero 27 maja mam wizytę i też się boje ale staram się nie myśleć o tym tylko odpoczywać i zajmować się przygotowaniami do ślubu ❤️ ☺️ życzę powodzenia 😘
 
Tez mam na 20.05 termin prenatalnych ale będę wtedy w 11t+2, kurczę mam nadzieje ze będzie dobrze widać wszystko bo się obawiam czy nie za wczesnie (ale Pani z recepcji w tej klinice mi obliczala datę kiedy powinnam się zgłosić 😳
Ja idę 11+4 ale 24 maja, daj znać jak będziesz po wizycie, może mnie uspokoisz bo też martwię się, że maluch będzie za mały. Z drugiej str podobno w tym terminie już można więc może będzie dobrze 😊
 
Powiem Ci jak ja miałam na początku i jaka głupiutka byłam 🤪 zrobiłam test wyszły 2 grube kreski i do ginekologa umówiłam się na drugi dzień 😂 gdzie powinnam umówić się za jakieś 2 tygodnie 🤪 i na tej wizycie kompletnie nic nie było widać ( 4 tydzień ) i co najgorsze przez moją głupotę babeczka myślała że mam ciążę pozamaciczną 😮 codziennie potem musiałam chodzić do lekarza bo bała się że dostanę wylewu do brzucha .... tydzień później był pęcherzyk (jakoś 5 tydzień) a za półtorej tygodnia zobaczyłam zarodek z serduszkiem ❤️ To czekanie jest najgorsze ale uważam że warto ❤️ Oczywiście życzę Ci żeby dzisiejszy lekarz zobaczył to czego pragniesz ❤️ No ale moim zdaniem troszkę za szybko się zapisałaś ☹️ sama stwierdzam to po mojej głupocie .... A teraz dopiero 27 maja mam wizytę i też się boje ale staram się nie myśleć o tym tylko odpoczywać i zajmować się przygotowaniami do ślubu ❤️ ☺️ życzę powodzenia 😘
Teraz jak ochłonęłam to obliczeń dopiero spóźnia mi się okres 15-18 dni chyba faktycznie za wcześnie poszłam
 
Też planuje chyba do końca lipca. Jeszcze nie mówiłam nic w pracy, dopiero po prenatalnych po 2.06 pracowałabym dłużej ale są czasy pandemii więc trzeba patrzeć na siebie. Boję sie tylko że zwariuje od sierpnia do grudnia siedzieć w domu.. trzeba jakieś zajęcie sobie znaleźć.
Ja dziewczyny chce pracować do listopada 😄 pierwsza ciążę przelezalam, nie chce siedzieć w domu, prace mam biurową po 5 h dziennie (w 3 osoby pracujemy) więc mam nadzieję że dotrwam😁 szef wie że jestem w ciąży i jak się coś dzieje to wolne bez problemu 🙂
 
reklama
Jak nie świadczą ? Chyba właśnie daje to do myślenia , że skoro w dniu planowanej miesiączki były słabe to ciąża może być wczesną , i chyba brak zarodka też coś wyjaśnia ? Daje trochę do myślenia ? Czy nie , nie wiem bardzo septycznie podchodzisz.. myślę że każdej z nas należy na tym żeby dziecko było zdrowe i było wszystko w porządku . Może ty masz inne podjescie do swojej ciąży ja bardzo przeżywam to że może być coś nie tak i wjeżdżanie na kogos w takiej sytuacji nie jest wporzadku [emoji846]
Uważam, że już trochę przesadzasz. Bardzo panikujesz, dziewczyny Ci tłumaczą spokojnie choć w kółko powtarzasz to samo i dość napastliwie już zadajesz pytania. Zdjęcie Twojego usg też wstawiałaś kilka razy a teraz zaczynasz już być nieprzyjemna. Co my mamy Ci powiedzieć? U Ciebie potrzeba czasu albo lepszego usg i tyle. Nie oceniaj proszę czy komuś bardziej zależy na ciąży
 
Do góry