reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Cześć, w końcu zdecydowałam się przywitać i do Was dołączyć 😄
Mój termin wg OM to 19.12.2021 ;)
Jestem w 8t3d ;) jak na razie jeśli chodzi o dolegliwości, to raz są, a raz słabną (mdłości, tkliwość piersi, bóle w podbrzuszu i ogólne zmęczenie). Dzisiaj chyba jest ten lepszy dzień, natomiast wczoraj istną masakra 😐 Mąż chciał mnie juz zawozić do szpitala - dostałam mega boleści żołądka, praktycznie cały dzień zwijałam się z bólu 🥺 ale pod wieczór na szczęście przeszło...

Widziałam, że jest tu sporo dziewczyn z okolic Katowic, ja również 😎 Na prenatalne zapisałam się do Gyncentrum na 9.06, a wcześniej 27.05 mam wizytę u mojego ginekologa - to będzie 3tygodnie odstępu od ostatniej wizyty...
 
reklama
Dziewczyny zjadłam właśnie makrele wędzona na gorąco z chlebem o niskim ig i szczypiorkiem. A tymczasem wyczytałam że wgl Makreli w ciazy nie powinno się jadac. Co o tym myślicie? Mam się bać?
 
Dzień dobry ! Rano wstaje i mdłości kładę się mdłości chodzę siedzę mdłości... 24 H... ten tydz to apogeum 😓😓🤢 jeszcze troszkę trzeba dac radę. To se ponarzekalam z rana 😜.Nie mam w czym chodzić nie dopinam spodni wszystkie mam xs... kurczę szybko dziś 7 i 3 , czytałam że w 2 ciąży szybciej brzuch rośnie no i u mnie się sprawdza . Kciuki za dzisiejsze wizyty. Miłego dnia 😘😘

Hej tez będę się za czyms rozglądać bo ledwo się dopunam ale dopiero za 2 tyg 😊
 
Dziewczyny zjadłam właśnie makrele wędzona na gorąco z chlebem o niskim ig i szczypiorkiem. A tymczasem wyczytałam że wgl Makreli w ciazy nie powinno się jadac. Co o tym myślicie? Mam się bać?
Nie musisz się bać, ogólnej to jak czytałam co jeść w ciąży a do tego wliczyć dietę cukrzycową to wychodzi że na spokojnej to mogę jeść niewiele, ogoleni to czego by nie zjadł to może się doszukiwać szkodliwości, bo pryskane, bo nawożone, bo hodowane na antybiotykach, nawet woda z kranu może być zła. Więc głowa do góry😊
 
Dziewczyny zjadłam właśnie makrele wędzona na gorąco z chlebem o niskim ig i szczypiorkiem. A tymczasem wyczytałam że wgl Makreli w ciazy nie powinno się jadac. Co o tym myślicie? Mam się bać?
A czemu nie można??? Ja lubię bardzo ale teraz to patrzeć akurat na nią nie mogę?
 
Nie musisz się bać, ogólnej to jak czytałam co jeść w ciąży a do tego wliczyć dietę cukrzycową to wychodzi że na spokojnej to mogę jeść niewiele, ogoleni to czego by nie zjadł to może się doszukiwać szkodliwości, bo pryskane, bo nawożone, bo hodowane na antybiotykach, nawet woda z kranu może być zła. Więc głowa do góry😊
no ja wyczytalam że listeriozy można się nabawic a to może doprowadzić do poronienia 😩
 
Dziewczyny panikuje... Może niepotrzebnie. Przed chwilą zrobiłam sobie zastrzyk clexane 0.8 nie wiem jakim cudem w jakie miejsce ja trafiłam ale po wyjęciu igły zawartość wystrzeliła z brzucha nie wiem ile wyleciało czy połowa czy mniej. Czy ja powinnam w ciemno trochę dolozyc z kolejnej strzykawki czy nic z tym nie robić. Nic się nie stanie dziecku jak organizm dostanie mniejsza dawkę heparyny niz zwykle? Aż mi się gorąco z nerwów i stresu zrobiło.
nic się nie stanie:) heparyna się utrzymuje w organizmie trochę, krew nie zagęści się w 24h:)
 
reklama
Do góry