reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej mamusie. Powiedzcie mi czy tutaj jest jedenczy dwa pęcherzyki ? Z pierwszej wizyty w 5 tygodniu i drugie usgz 6 tygodnia. Ginekolog nic nie wspomniał żesą dwa za to przepisał duphaston i luteine. Czy tylko ja tam widzę dwa ?
 

Załączniki

  • 20210512_155147.jpg
    20210512_155147.jpg
    176,2 KB · Wyświetleń: 112
  • 20210512_155115.jpg
    20210512_155115.jpg
    74,6 KB · Wyświetleń: 111
reklama
Hej mamusie. Powiedzcie mi czy tutaj jest jedenczy dwa pęcherzyki ? Z pierwszej wizyty w 5 tygodniu i drugie usgz 6 tygodnia. Ginekolog nic nie wspomniał żesą dwa za to przepisał duphaston i luteine. Czy tylko ja tam widzę dwa ?
chyba trochę za duza ta odległość. Może to jakiś krwiaczek ja tez miałam czarna plamę na USG nad pecherzykiem właściwym właśnie w 5t to lekarz mówił że nie wie co to może będę z tego krwawić. Ale minęło i na razie cisza.
 
chyba trochę za duza ta odległość. Może to jakiś krwiaczek ja tez miałam czarna plamę na USG nad pecherzykiem właściwym właśnie w 5t to lekarz mówił że nie wie co to może będę z tego krwawić. Ale minęło i na razie cisza.
dzięki za odpowiedź! następnym razem podpytam co to może być. :)
 
Hej mamusie. Powiedzcie mi czy tutaj jest jedenczy dwa pęcherzyki ? Z pierwszej wizyty w 5 tygodniu i drugie usgz 6 tygodnia. Ginekolog nic nie wspomniał żesą dwa za to przepisał duphaston i luteine. Czy tylko ja tam widzę dwa ?
nie znam się ale może to krwiaczek ? Z tego co pamietam na moim usg wyglądał podobnie do pęcherzyka 🙈 przynajmniej dla mnie 😉
Myśle ze lekarz powiedziałby Ci o drugim pęcherzyku, to dość istotne 😉
 
Robie prenatalne 20 maja w GYNCENTRUM w Katowicach, można z partnerem.

W listopadzie kończę 37 lat.
Na razie Was podczytuje, do końca maja full pracy, a L4 planuje od sierpnia.
Dziś jestem w 11w+1, od niedzieli mam więcej energi, natomiast dwa poprzednie tygodnie to przesypiałam.
Też byłam tam zapisana na 2 czerwca, miałam potwierdzić termin po wizycie u lekarza, ciąża okazała się starsza i musiałabym zrobić badania do 30 maja, pani była niemiła i powiedziała, że już badań żadnych mi nie zrobią, pomimo tego, że sami wyznaczyli taki termin na podstawie ostatniej miesiączki...
 
My się będziemy przeprowadzać za jakiś czas bo póki co remontujemy nowe mieszkanie i też niestety koszty straszne. Jeszcze się okazuje, że musimy jeden pokój podzielić bo dzidzia, choć na początek pewnie będzie z nami w salonosypialni tylko wydzielimy kącik. Wszystko to ciągle zmniejszająca się liczba na koncie [emoji1787]
my tez w generalnym remoncie i spłukani jestesmy totalnie 😳
 
reklama
Do góry