reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Nic więcej się nie dzieje prócz bólu. Nigdy nie plamiłam ani nie krwawilam. Przypomina mój najgorszy ból podczas okresu, ale w ciąży jeszcze tak mnie nie bolał. Może masz rację że to jelita.. Mam duże problemy z trawieniem, zaparcia i wzdęcia. Mam nadzieję że to jest to.
Jeśli nie ma krwawienia i nie jest ci np.slabo to może rzeczywiście.mnie tak bolało że siedzieć nie mogłam bo promieniowało od prawego boku aż do tylka ;/ ale gdyby się coś wiecej działo to lepiej od razu na sor.
 
reklama
Wczoraj byłam na pierwszym usg. Okazało się, ze byłam w ciąży bliźniaczej lecz niestety jeden płód obumarł w 6 tygodniu 😞 drugiemu bije serduszko i wychodzi, ze ma 8t5d ale ginekolog wystraszyła mnie i powiedziała, ze nie wiadomo jak to wpłynie na drugie dziecko, jestem załamana. 😞
 

Wczoraj byłam na pierwszym usg. Okazało się, ze byłam w ciąży bliźniaczej lecz niestety jeden płód obumarł w 6 tygodniu 😞 drugiemu bije serduszko i wychodzi, ze ma 8t5d ale ginekolog wystraszyła mnie i powiedziała, ze nie wiadomo jak to wpłynie na drugie dziecko, jestem załamana. 😞
Mogę cię pocieszyć że znam podobny przypadek. Moja kuzynka była w ciąży bliźniaczej, po czym jedno z bliźniąt obumarło, zaczęła krwawić więc w stresie pojechał do szpitala, roniła jedno dziecko. Drugie udało się utrzymać fakt, że do końca ciąży musiał dużo leżeć i odpocząć ale mały urodził się szczęśliwe i o czasie, dziś ma już 13 miesięcy.

Czasem jestem tak że jeden bliźniak wchłonęła drugiego i to też naturalne.

Trzymam kciuki, obu było dobrze.
 
Dziewczyny, bardzo boli mnie brzuch. Bardzo się przez to stresuje, nigdy wcześniej tak nie bolało. Boję się że coś jest nie tak
Mnie też pobolewa od wczoraj jak przy miesiączce..wcześniej tego nie było..nie jest to mocny ból ale taki "przeszkadzający". Mam 9tc+6
 
reklama
ładnie mi się pokręciło 😂 moja położna pomogła mi w tym mętliku w głowie a ostatnio dużo mam takich aż się boje co będzie później 😂
Ja ogolnie co ciąża to głupieje 🙈🙈😅😅 wszystko przekręcam 🤪 tłumacze to sobie w ten sposób, ze w ciąży, całe moje IQ tymczasowo idzie do dziecka, a po porodzie się odnawia xD
 
Do góry