reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny mam jedno z tych obrzydliwych pytań i z góry przepraszam! Do rzeczy - nie wiem czy to upławy, czy normalny śluz ciążowy. Jest mleczno- żółtawy i ma moim zdaniem brzydki zapach (No ale wszystko mi śmierdzi przez mdłości) i jest go sporo. Jak wyglada wasz śluz, tez jest go dużo i co z zapachem?
mleczy lub lekko żółtawy ale ogólnie mleczny , ilościowo to w zasadzie mało, a zapachu jakiś nie ma szczególnego
 
reklama
Dziewczyny mam jedno z tych obrzydliwych pytań i z góry przepraszam! Do rzeczy - nie wiem czy to upławy, czy normalny śluz ciążowy. Jest mleczno- żółtawy i ma moim zdaniem brzydki zapach (No ale wszystko mi śmierdzi przez mdłości) i jest go sporo. Jak wyglada wasz śluz, tez jest go dużo i co z zapachem?
ja za to nie mam niewiadomo jak dużo śluzu, generalnie jest albo mleczny albo przezroczysty albo żółty, ale to nie świadczy zaraz coś złego żółty jest właśnie zazwyczaj przy braniu luteiny dopochwowo
 
w nocy było ciężko ale dziś już jest w porządku. Chyba rzeczywiście mam problemy z jelitami i trawieniem. Dziś po wypróżnieniu jest o wiele lepiej. Czuję tylko pełność w brzuchu. Mam nadzieję że to minie
No to dobrze :) Bierz probiotyk i dieta lekkostrawna i powinno być dobrze :) a na następnej wizycie porozmawiaj o tym z lekarzem
 
Dziewczyny mam jedno z tych obrzydliwych pytań i z góry przepraszam! Do rzeczy - nie wiem czy to upławy, czy normalny śluz ciążowy. Jest mleczno- żółtawy i ma moim zdaniem brzydki zapach (No ale wszystko mi śmierdzi przez mdłości) i jest go sporo. Jak wyglada wasz śluz, tez jest go dużo i co z zapachem?
Ja mam raczej przezroczysty, w konsystencji kremowy i nie jakoś dużo, nie mam go więcej niż zwykle
 
Dziewczyny na etacie mam pytanie jak sobie dajecie rade? Mnie mecza mdlosci czwarty tydzień, poranne wymioty, chodzę do pracy i mam miejscami dosyć:( praca biurowa
 
Dziewczyny na etacie mam pytanie jak sobie dajecie rade? Mnie mecza mdlosci czwarty tydzień, poranne wymioty, chodzę do pracy i mam miejscami dosyć:( praca biurowa
Ja na etacie w agencji reklamowej, jestem wykończona, najchetniej już teraz poszła bym na L4... ledwo daje radę...
 
Ja na etacie w agencji reklamowej, jestem wykończona, najchetniej już teraz poszła bym na L4... ledwo daje radę...
Ja podobnie, cały czas zakładałam, że będę pracować długo, ale mdlosci dają mi w kosc. Codziennie rano wymioty. Po pracy jem z mężem kolacje, myje się i ide do łóżka :( nie mam na nic siły. W tym tygodniu zaczęłam poważnie myśleć o L4
 
Ja podobnie, cały czas zakładałam, że będę pracować długo, ale mdlosci dają mi w kosc. Codziennie rano wymioty. Po pracy jem z mężem kolacje, myje się i ide do łóżka :( nie mam na nic siły. W tym tygodniu zaczęłam poważnie myśleć o L4
Ja tez myślałam ze będę długo pracować jednak jak mnie dopadły totalne mdłości i wymioty w 7 tc to poszłam na l4 bo tez nie byłabym w stanie jeździć ponad 30 km w jedna stronę do pracy 😔
 
reklama
Mam podobnie. Też bym chciała długo pracować ale czasem jestem tak wykończona, że płakać się chce. Jeszcze w pracy nie wiedzą o ciąży i jakoś tak ciężko mi powiedzieć... A tu zaraz 11 tydzień zaczynam.
 
Do góry