reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Czy Wy też już macie brzuszki widoczne? W pierwszej w 7 tyg mnie wypchnęło i przytyłam 23 kg, a teraz wyglądam przynajmniej jak wtedy w 4 miesiącu 🤦🏼‍♀️ Nie należę do patyczaków, ale nadwagi też nie mam. Jestem normalnej budowy ciała. Wiem, ze każda kolejna ciążę szybciej widać, ale jeśli to w takim tempie będzie szło to pobije rekord pierwszej ciąży 🙈 w sumie waga stoi mniej więcej w tej samej okolicy, ale brzuch... a może to przez wcześniejsza cc mi teraz wróciło tak szybko? Jak tam u was? Ja wkraczam w 9 skończony tydzień i zaczynam się obawiać czy zmieszczę się w drzwiach w grudniu 🤣
U mnie prawie nic nie widać, ale to pewnie przez mdłości
 
reklama
U mnie też jeszcze brzucha nie widać, może minimalnie zaokrąglił się w podbrzuszu, troszeczkę kształt się zmienił ale dalej płaski.
 
I
Czy Wy też już macie brzuszki widoczne? W pierwszej w 7 tyg mnie wypchnęło i przytyłam 23 kg, a teraz wyglądam przynajmniej jak wtedy w 4 miesiącu 🤦🏼‍♀️ Nie należę do patyczaków, ale nadwagi też nie mam. Jestem normalnej budowy ciała. Wiem, ze każda kolejna ciążę szybciej widać, ale jeśli to w takim tempie będzie szło to pobije rekord pierwszej ciąży 🙈 w sumie waga stoi mniej więcej w tej samej okolicy, ale brzuch... a może to przez wcześniejsza cc mi teraz wróciło tak szybko? Jak tam u was? Ja wkraczam w 9 skończony tydzień i zaczynam się obawiać czy zmieszczę się w drzwiach w grudniu 🤣
Ja schudłam 6 kg od początku ciąży, ale ze mam trochę nadprogramowych kg to widać brzucho. Narzeczony powiedział ze widać ze jest inny niż zawsze. Taki bardziej okrągły
 
W którym dokładnie tyg jesteś? 🙂💙 Ja dzisiaj 8+6. Mam nadzieję, że brzuch będzie płaski jak najdłużej, bo rok temu kupiłam dużo ślicznych sukienek na lato w małym rozmiarze😄
Ja dzisiaj 9+3 😊 ale zaczęłam kupować już sukienki na lato takie z luźniejszym brzuchem 😜 nie typowo ciążowe, ale takie luźniejsze
 
U mnie brzuch lekko większy ale czuję, że po prostu to wzdęcia [emoji1787] zresztą ja do najszczuplejszych nie należę [emoji16]
 
Wczoraj byłam na pierwszym usg. Okazało się, ze byłam w ciąży bliźniaczej lecz niestety jeden płód obumarł w 6 tygodniu 😞 drugiemu bije serduszko i wychodzi, ze ma 8t5d ale ginekolog wystraszyła mnie i powiedziała, ze nie wiadomo jak to wpłynie na drugie dziecko, jestem załamana. 😞
Trzymam mocno kciuki za drugie maleństwo 😘 ja poroniłam w czwartek pierwszą ciążę po 20 miesiącach starań ale staram się być silna ! Wiem, że utrata jednego maleństwa jest cholernie ciężka ale bądź silna dla drugiego dzidzi i dacie radę 😘 mocno w Was wierzę
 
Czy Wy też już macie brzuszki widoczne? W pierwszej w 7 tyg mnie wypchnęło i przytyłam 23 kg, a teraz wyglądam przynajmniej jak wtedy w 4 miesiącu 🤦🏼‍♀️ Nie należę do patyczaków, ale nadwagi też nie mam. Jestem normalnej budowy ciała. Wiem, ze każda kolejna ciążę szybciej widać, ale jeśli to w takim tempie będzie szło to pobije rekord pierwszej ciąży 🙈 w sumie waga stoi mniej więcej w tej samej okolicy, ale brzuch... a może to przez wcześniejsza cc mi teraz wróciło tak szybko? Jak tam u was? Ja wkraczam w 9 skończony tydzień i zaczynam się obawiać czy zmieszczę się w drzwiach w grudniu 🤣
Ja mam mocno widoczny brzuch, ja jestem duża, ale nie miałam takiego brzucha, waga stoi w miejscu a brzuch wywaliło, w piątek wracam do biura i się zastanawiam jak to ukryc 🙈🙈 przełożona i drugi art director wiedzą ale coś czuje, ze w piatek cały team się zorientuje 🙈🙈🙈🤣🤣🤣
edit, mam jedną córkę, ma prawie 5 lat
 
reklama
Czy Wy też już macie brzuszki widoczne? W pierwszej w 7 tyg mnie wypchnęło i przytyłam 23 kg, a teraz wyglądam przynajmniej jak wtedy w 4 miesiącu 🤦🏼‍♀️ Nie należę do patyczaków, ale nadwagi też nie mam. Jestem normalnej budowy ciała. Wiem, ze każda kolejna ciążę szybciej widać, ale jeśli to w takim tempie będzie szło to pobije rekord pierwszej ciąży 🙈 w sumie waga stoi mniej więcej w tej samej okolicy, ale brzuch... a może to przez wcześniejsza cc mi teraz wróciło tak szybko? Jak tam u was? Ja wkraczam w 9 skończony tydzień i zaczynam się obawiać czy zmieszczę się w drzwiach w grudniu 🤣
u mnie tez już widać brzuszek, a mój twierdzi ze tyłek tez urósł 🙈w pierwszej ciąży przytyłam 20kg a jakoś mnie nie ciągło do jedzenia. Teraz na co popatrze na to mam ochotę wiec się śmieje ze idę po rekord 😂🙈
 
Do góry