reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
U nas będzie co miesiąc impreza [emoji1] bobas grudzień, ja styczeń i mąż luty
Ja będę mieć już całkowite jaja. 6 grudnia imieniny ma młodszy syn, 16 urodziny męża i rocznica, ślubu, 17 grudnia moje urodziny, w wigilię imieniny męża, 28 urodziny starszego syna i dojdzie dzidzia [emoji23] wyobraźcie sobie jak w grudniu cierpi nasze konto
 
Ja będę mieć już całkowite jaja. 6 grudnia imieniny ma młodszy syn, 16 urodziny męża i rocznica, ślubu, 17 grudnia moje urodziny, w wigilię imieniny męża, 28 urodziny starszego syna i dojdzie dzidzia [emoji23] wyobraźcie sobie jak w grudniu cierpi nasze konto
Oooo, Ja tez brałam ślub w grudniu, 09.12 ♥️ To masz cały miesiąc obstawiony 😅 plus jeszcze Święta 😄 nooo, masz co robić
 
Oooo, Ja tez brałam ślub w grudniu, 09.12 [emoji3531] To masz cały miesiąc obstawiony [emoji28] plus jeszcze Święta [emoji1] nooo, masz co robić
W dodatku cesarki planowane u nas robią w piątki, piątek przed terminem przypada w Wigilię więc wątpię by wtedy robili (będę błagać by nie leżeć w szpitalu w święta) więc jeśli zrobią w piątek wczesniej to dzidzia będzie miała urodziny w ten sam dzień co ja czyli 17 [emoji23] mąż już focha strzela jak mu tę rewelację przedstawiłam [emoji23]
 
Drogie dziewczyny, najmocniej Was przepraszam, ze post nie na temat, nigdy nie spamuje i nie taki mój zamiar, jednak sytuacja wyjątkowa.
Moja 9 letnia chrześnica dostała się do finału międzynarodowego konkursu Gdynia Open 2021. W zagranicznym międzynarodowym konkursie zajęła III miejsce. Tu jednak liczą się głosy zebrane na Facebooku :( Michasia pochodzi z małej miejscowości i ciężko będzie zebrać głosy. Gdybyście mogły bardzo proszę o zagłosowanie
Liczy się jeden głos z jednego IP, czyli można z telefonu (z danych komórkowych i wifi oddzielnie), z tabletu, laptopa itp.
wystarczy wejść w link, kliknąć ZOBACZ i ZAGŁOSUJ pod nagraniem Michasi. Będę bardzo wdzięczna za pomoc i obiecuje więcej nie spamować :)
 
Dziewczyny przepraszam za głupie pytanie, ale ile jest tych grup grudzień 2021? Chyba lepiej pisać w tej prywatnej? Czy tam administratorzy akceptują jeszcze ? Jest nas tu chyba bardzo dużo i fakt że już jestem w 10tc chciałabym pisać w tej samej grupie do końca, czy wy dziewczyny piszecie w obu?
 
Dziewczyny przepraszam za głupie pytanie, ale ile jest tych grup grudzień 2021? Chyba lepiej pisać w tej prywatnej? Czy tam administratorzy akceptują jeszcze ? Jest nas tu chyba bardzo dużo i fakt że już jestem w 10tc chciałabym pisać w tej samej grupie do końca, czy wy dziewczyny piszecie w obu?
Nie mam pojęcia nawet jak tam się można dostać. Czytałam cały wątek, dziewczyny wrzucały link, ale mi się nic pod nim nie wyświetla zeby poprosić o dołączenie.
 
reklama
Hej trzeba wejść w link i poprosić o dołączenie. Potem żeby wejść to przez komp nie przez apke... A potem już normalnie działa... Chyba dobrze wytlumaczylam🤔
 
Do góry