reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Witam przyszłe mamusie😍
Jestem całkowicie zielona w temacie ciąży 🙈 10 lat starania i nic... daliśmy sobie czas do końca tego roku... ciagle mówiłam co ma być to będzie 😍 11 kwietnia obudziłam się z bólem myśle no tak miesiączka🤣 po dniu oczekiwania nic... coś mnie tknęło i zrobiłam test🥰 dokładnie 10 sekund czekałam na wynik i ku mojemu zaskoczeniu pozytywny 😍😍
Szok i niedowierzanie... 8 tydzień pierwsza wizyta u położnej ( na stałe mieszkam w Holandii) i co???? Pani mówi ze ma niespodziankę bo są dwa 👶🏻👶🏻!!!! Tak wiec trzymam kciuki żeby do grudnia wytrzymać🤣
Gratulacje z całego serca ❤️ zdrówka dla całej trójki 😘
 
Witam przyszłe mamusie😍
Jestem całkowicie zielona w temacie ciąży 🙈 10 lat starania i nic... daliśmy sobie czas do końca tego roku... ciagle mówiłam co ma być to będzie 😍 11 kwietnia obudziłam się z bólem myśle no tak miesiączka🤣 po dniu oczekiwania nic... coś mnie tknęło i zrobiłam test🥰 dokładnie 10 sekund czekałam na wynik i ku mojemu zaskoczeniu pozytywny 😍😍
Szok i niedowierzanie... 8 tydzień pierwsza wizyta u położnej ( na stałe mieszkam w Holandii) i co???? Pani mówi ze ma niespodziankę bo są dwa 👶🏻👶🏻!!!! Tak wiec trzymam kciuki żeby do grudnia wytrzymać🤣
Super ! Gratulacje i nudnej, spokojnej ciąży 🧡 to mamy pierwsze bliźniaki grudniowe 😊
 
Witam przyszłe mamusie😍
Jestem całkowicie zielona w temacie ciąży 🙈 10 lat starania i nic... daliśmy sobie czas do końca tego roku... ciagle mówiłam co ma być to będzie 😍 11 kwietnia obudziłam się z bólem myśle no tak miesiączka🤣 po dniu oczekiwania nic... coś mnie tknęło i zrobiłam test🥰 dokładnie 10 sekund czekałam na wynik i ku mojemu zaskoczeniu pozytywny 😍😍
Szok i niedowierzanie... 8 tydzień pierwsza wizyta u położnej ( na stałe mieszkam w Holandii) i co???? Pani mówi ze ma niespodziankę bo są dwa 👶🏻👶🏻!!!! Tak wiec trzymam kciuki żeby do grudnia wytrzymać🤣
Skąd położna wie że jest dwoje dzieci?
 
Witam przyszłe mamusie😍
Jestem całkowicie zielona w temacie ciąży 🙈 10 lat starania i nic... daliśmy sobie czas do końca tego roku... ciagle mówiłam co ma być to będzie 😍 11 kwietnia obudziłam się z bólem myśle no tak miesiączka🤣 po dniu oczekiwania nic... coś mnie tknęło i zrobiłam test🥰 dokładnie 10 sekund czekałam na wynik i ku mojemu zaskoczeniu pozytywny 😍😍
Szok i niedowierzanie... 8 tydzień pierwsza wizyta u położnej ( na stałe mieszkam w Holandii) i co???? Pani mówi ze ma niespodziankę bo są dwa 👶🏻👶🏻!!!! Tak wiec trzymam kciuki żeby do grudnia wytrzymać🤣
Gratulacje🥰🥰
Mieszkasz w Venlo? Ja mieszkałam z 3 miesiące w Venray.. to niedaleko💪💪🤗🤗
 
Byłam w laboratorium zrobić ten zestaw pierwszych badań typu toxo, HIV, kiła itd. zapłaciłam 330 zł 😤 U was też tak drogo? Czy ja znalazłam najdroższe laboratorium na świecie 🤔
 
Byłam w laboratorium zrobić ten zestaw pierwszych badań typu toxo, HIV, kiła itd. zapłaciłam 330 zł 😤 U was też tak drogo? Czy ja znalazłam najdroższe laboratorium na świecie 🤔
U mnie jak liczyłam to wychodziło Ok 500 zł w diagnostyce i alab w Poznaniu. 15 badań dokładnie. W końcu poszłam ze skierowaniem od lekarza z NFZ i miałam za darmo
 
Byłam w laboratorium zrobić ten zestaw pierwszych badań typu toxo, HIV, kiła itd. zapłaciłam 330 zł [emoji36] U was też tak drogo? Czy ja znalazłam najdroższe laboratorium na świecie [emoji848]
Niestety, takie są ceny. Ja zapłaciłam chyba coś ponad 300 zł
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry