reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja płaciłam 430 po rabatach

Ja nie dostałam się na NFZ. Terminy są długie, teraz miałabym pierwsza wizytę, a tak za 1.5 tygodnia mam prenatalne. Wolę zapłacić, niż się potem stresować i czuć niezaopiekowana.
Przeca mamy zagwarantowane w ustawie..w dniu zgłoszenia lub maksymalnie do 7 dni😡
 
reklama
Robiłyście może risercz na temat DHA i suplementów/leków z nim? Zastanawiam się nad tranem (Tran Hasco, lek), ale tran ma sporo witaminy A, czy w drugim trymestrze też jest ban na większe ilości witaminy A, czy moze lekarze zalecali Wam suplementy z DHA?
 
Robiłyście może risercz na temat DHA i suplementów/leków z nim? Zastanawiam się nad tranem (Tran Hasco, lek), ale tran ma sporo witaminy A, czy w drugim trymestrze też jest ban na większe ilości witaminy A, czy moze lekarze zalecali Wam suplementy z DHA?
Femibion 2 jest już z dodatkiem DHA i jest od 13tyg, więc chyba jest Ok. O wit A chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi odnoście 2trymestru 🤷🏻‍♀️ Gdzieś czytałam, że wieksza ilość nadal szkodliwa, gdzieś znowu, że jest już Ok... także no
 
Femibion 2 jest już z dodatkiem DHA i jest od 13tyg, więc chyba jest Ok. O wit A chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi odnoście 2trymestru 🤷🏻‍♀️ Gdzieś czytałam, że wieksza ilość nadal szkodliwa, gdzieś znowu, że jest już Ok... także no
Faktycznie brzmi fajnie, przerzucę się na jakiś taki, bo wszystko polecane przez mojego lekarza nie ma ani mg omega-3 : o
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry