reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Moja rodzina już kupuje prezenty dla dziecka i jestem przerażona. Pierwsze kupili miesiąc temu 🤯
Mówiłam, że na razie podchodzimy do tego bardzo ostrożnie, a tam euforia, prezenty i opowiadanie dzieciom, że będą mieli nowego kuzyna.
U nas jeszcze nikt nie wie oprócz moich rodziców 🙂za tydzień mam badania jeśli będzie wszystko okej powiem rodzicom narzeczonego
 
U nas jeszcze nikt nie wie oprócz moich rodziców 🙂za tydzień mam badania jeśli będzie wszystko okej powiem rodzicom narzeczonego
Właśnie to rodzina męża ma taką euforię.
moja rodzina jest bardziej powściągliwa i np. nie kupuje jeszcze prezentów.
A rodzina męża nawet zaczyna radzić, co musimy zrobić przy noworodku, jakie rzeczy kupić i co będziemy robić źle, bo się nie znamy 🤯
Mieliśmy już nawet pierwszy spór o jakaś pierdołę, a nie był to nawet 10 tydzień.
 
Właśnie to rodzina męża ma taką euforię.
moja rodzina jest bardziej powściągliwa i np. nie kupuje jeszcze prezentów.
A rodzina męża nawet zaczyna radzić, co musimy zrobić przy noworodku, jakie rzeczy kupić i co będziemy robić źle, bo się nie znamy 🤯
Mieliśmy już nawet pierwszy spór o jakaś pierdołę, a nie był to nawet 10 tydzień.
Współczuje 🙂ja mieszkam zagranica wiec jedyna zaleta tego ze nikt mi się w pampersy i wychowanie wtrącał nie będzie 🙂
 
Współczuje 🙂ja mieszkam zagranica wiec jedyna zaleta tego ze nikt mi się w pampersy i wychowanie wtrącał nie będzie 🙂
My na szczęście mamy daleko 😀
Już wiem, że będzie wojna o jedzenie (ale przecież 6-miesięczne dziecko musi jeść danonki), o ubranka (nie wypada, żeby dziecko miało ciemne ubranka), o wózek, o fotelik (tyłem nic nie widzi).
Ehhh dobrze, że ja mam na to trochę wyrąbane ;)
 
My na szczęście mamy daleko 😀
Już wiem, że będzie wojna o jedzenie (ale przecież 6-miesięczne dziecko musi jeść danonki), o ubranka (nie wypada, żeby dziecko miało ciemne ubranka), o wózek, o fotelik (tyłem nic nie widzi).
Ehhh dobrze, że ja mam na to trochę wyrąbane ;)
Oj tam, teściowa jak zobaczyła wózek to kwaśna mina bo czarny. Jak to wózek dziecku można czarny kupić 😂
Był czarny, z motywem zebry, a stelaż był biały. Ale już go nie ma bo go sprzedaliśmy rok temu no bo więcej dzieci nie będzie. Spacerówki sprzedaliśmy w lutym, łóżeczko turystyczne w styczniu 🤯
 
Oj tam, teściowa jak zobaczyła wózek to kwaśna mina bo czarny. Jak to wózek dziecku można czarny kupić 😂
Był czarny, z motywem zebry, a stelaż był biały. Ale już go nie ma bo go sprzedaliśmy rok temu no bo więcej dzieci nie będzie. Spacerówki sprzedaliśmy w lutym, łóżeczko turystyczne w styczniu 🤯
Mi też podobają się czarne wózki. Też usłyszałam, że wyglada jak „trumienka” 😂
Ja jeszcze szukam czarnych ubranek, bo mi się bardzo dzieci podobają ubrane w czarne/granatowe ciuchy 😂
 
Moja rodzina już kupuje prezenty dla dziecka i jestem przerażona. Pierwsze kupili miesiąc temu 🤯
Mówiłam, że na razie podchodzimy do tego bardzo ostrożnie, a tam euforia, prezenty i opowiadanie dzieciom, że będą mieli nowego kuzyna.
dlatego mi się nie spieszy mówić rodzinie. U mnie musiała bym co chwile słuchać ze mam na siebie uważać, ze mam psa i córki nie nosić. A ja wiem jak się czuje i czy coś mi jest czy nie. Ale nie położę się na 9 miesięcy w łóżku.
A z prezentami to i mnie pewnie teściowa by szalała.
 
reklama
Oj tam, teściowa jak zobaczyła wózek to kwaśna mina bo czarny. Jak to wózek dziecku można czarny kupić 😂
Był czarny, z motywem zebry, a stelaż był biały. Ale już go nie ma bo go sprzedaliśmy rok temu no bo więcej dzieci nie będzie. Spacerówki sprzedaliśmy w lutym, łóżeczko turystyczne w styczniu 🤯
na czarnym aż tak brudu przynajmniej nie widać 😊 a na zimę to tez lepiej bo jak słoneczko będzie świecić to będzie przyciągać do siebie 😊
 
Do góry