reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja miewam czesto wzdęcia, szczególnie wieczorem, powiedziałam sobie ze postaram się nie podjadać słodyczy chociaż bardzo mi z tym ciężko 😊 mam taki wzdęty brzuch a rano ani śladu, w ogóle dopiero zaczyna pokazywać mi się brzuszek ciążowy 😊
Mi też zaczęły wzdęcia dokuczać 😑 Czasami mam taki brzuszek jakby 5 miesiąc już, ( jest 3), a czasami ledwo co widać. Do słodyczy za to wyjątkowo mnie nie ciągnie tym razem, czekoladę omijam, a to zawsze był mój przysmak. Śmieszne jak się zmieniają nawyki i zachcianki w ciąży 🙂
 
reklama
Witajcie kobietki. Dawno mnie tutaj nie było. Odcięłam się na chwilę bo było tu trochę smutnych histori i się trochę stresowałam. Wczoraj zaczął mi się 12tc . Trochę odetchnęłam że teraz to już z górki, ale dziś rano przy porannej toalecie zauważyłam jasno brązowy śluz na papierze . Nie było świeżej krwi, poprostu sluz tyle że brązowy. Strasznie się że stresowałam 😥😢😢
 
Ja też ze trzy razy miałam taki sluz zabarwiony. Ale wszystko jest ok.
Bardzo mnie pocieszyłaś...to niby moja druga ciąża, ale przechodzę ją zupełnie inaczej. Teraz jest czysto i nic nie leci ... mam zapalenie zatok i mam nadzieję że to przez tą infekcje. Jak byłam u gin 4 tyg temu to mowila że mam delikatna nadżerkę...podobno to też może się przyczynić dla plamień. strasznie panikuje 😕
 
Bardzo mnie pocieszyłaś...to niby moja druga ciąża, ale przechodzę ją zupełnie inaczej. Teraz jest czysto i nic nie leci ... mam zapalenie zatok i mam nadzieję że to przez tą infekcje. Jak byłam u gin 4 tyg temu to mowila że mam delikatna nadżerkę...podobno to też może się przyczynić dla plamień. strasznie panikuje 😕
Współczuję zapalenia zatok, miałam w drugiej ciąży i się trochę namęczyłam, bo za dużo nie można było zrobić. Co do plamienia, nie martw się, pewnie rzeczywiście ta nadżerka daje znać o sobie. To już 12 tydzień, więc najgorszy czas minął 🙂 Jeśli tylko możesz odpoczywaj i nie stresuj się, bo to nic nie pomoże, jedynie odwrotnie. Rozumiem Cię doskonale ❤️
 
U mnie niestety w śluzie pojawiła się niteczka świeżej krwi 😭 mialam badanie wziernikiem i nie ma krwawienia , jest czysto. We wtorek rano usg maluszka. Trzymajcie kciuki 🙏
 
Bardzo mnie pocieszyłaś...to niby moja druga ciąża, ale przechodzę ją zupełnie inaczej. Teraz jest czysto i nic nie leci ... mam zapalenie zatok i mam nadzieję że to przez tą infekcje. Jak byłam u gin 4 tyg temu to mowila że mam delikatna nadżerkę...podobno to też może się przyczynić dla plamień. strasznie panikuje 😕
nie stresuj się. Idź do lekarza choćby po to żeby usłyszeć ze jest wszystko w porządku. Napewno będzie dobrze 😊
 
Cześć dziewczyny!
A ja mam dwa terminy porodu 🤭 jeden według miesiączki na 6 grudnia, a drugi według usg na 1 grudnia.
Życzę wszystkim dużo zdrówka!
 
reklama
Do góry